Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már valakivel hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakivel hogy anotalk-ról jött össze? Hány évesek voltatok? Hogyan és hol volt meg? Kort is! 19/F

Figyelt kérdés
2019. jan. 5. 22:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyszer ránéztem, de alig lehet beszélgetni, elég gyorsan szétkapcsol, kb. lehetetlen normálisabban megismerni a másikat. 28 éves srácként elmondhatom, hogy eddig az utóbbi pár évben a legkirályabb csajokat a Counter-Strike 1.6 nevű játékból szedtem össze, nem ilyen netes ismerkedős platformokról. Az egy dolog, hogy én nem kapcsolatot keresek soha, csak egy jó beszélgetést, de szerintem ha nagyon megmozgattam volna magam, akkor lehetett volna több is.
2019. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!