Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti voltatok már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már úgy, hogy találkoztatok valakivel, aki egy korábbi partneretekre emlékeztetett?

Figyelt kérdés
Nem csak külsőleg, de belsőleg is. Ha ránéztek, automatikusan egy ex jut az eszetekbe, akármilyen okból. Ilyenkor mit csináltatok? Kerültétek vagy lett belőle több (akár barátság)?

2018. dec. 12. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Korábbi partnerre nem, mivel nem volt még, de valakire igen, akivel ismerkedtem, randiztam.

És vicces, mer az ő párját is úgy hívják, ahogy engem.

2018. dec. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer. De az nagyon nagyon nagyon durva volt. Először azt hittem az exem. Hihetetlen mód hasonlítottak. Külsőre, magasságra, az ujjaik, kezeik ugyanolyanok voltak, és a beszédstílus, hang, viselkedés is. És amennyit beszélgerrünk, ugyanolyan flúgos is ahogy észrevettem. Tényleg eszméletlen volt az egész. Kerülni nem kerülhettem mivel vámos volt és folyamatosan jött hozzám ellenőrizni a céget. Hab a tortán hogy kétértelmű megjegyzéseket is tett többször. Pedig ha tehettem volna, biztos elkerülöm.
2018. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam csak olyan volt, hogy egy rendezvényen megláttam egy férfit, aki magasságra, kinézetre, arcra totál hasonlított az exemre. Első pillanatban azt hittem ő, de nem. Amúgy nem kezdenék barátságot külsőleg hasonlóval, nagyon fura lenne, még azt sem szeretem, ha korábbi partnerrel azonos keresztnevű akar ismerkedni.
2018. dec. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket. Én is azt gondolom, hogy ez nagyon furcsa.

Az történt, hogy pár hónapja megismerkedtem valakivel, hivatalosan nem vagyunk kapcsolatban, de gyakran találkozunk és egyértelműen vonzódunk egymáshoz. Nekem az elejétől kezdve tetszik, viszont nemrégiben tudtam meg, hogy az első szerelmére emlékeztetem, akit elveszített...(remélem értitek, mire gondolok ezalatt...)

Azt belátom, hogy ez nem egészen az "ex" jellegű kategória, hiszen, ki tudja, lehet, hogy együtt lennének még mindig, ha nem történik szörnyűség, másfelől viszont elbizonytalanított. Így most azt gondolom, lehet, hogy csak azért kereste a társaságomat, mert emlékeztettem valakire, ergó egy pótlékot, egy helyettesítést láthat bennem? Lehet ebből egészséges kapcsolat szerintetek?

2018. dec. 12. 21:14
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

2-es vagyok. Nézd, bármi lehet. Az is hogy mindenkiben őt keresi, és mivel te hasonlítasz rá, általad szeretne vele is lenni. Ha érted. De az is lehet, hogy a hasonlóság közted és az elhunyt párja között megfogta benned, de csak és kizárólag a te személyed tartja is melletted. Szerintem érdemes megpróbálni a dolgot, inkább csalódj egyet, minthogy sose tudd meg mi lett volna ha. :)

Én egyet tanácsolnék így kéretlenül is: Ha azt veszed észre hogy próbál megváltoztatni, akár több, kisebb dolgokban is, erősen gondolkodj el a folytatáson.

Sok sikert és boldogságot! :)

2018. dec. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is nagyon hasonlítok a barátom egyik exére.

7 éve vagyunk együtt. Én is később tudtam meg, sem igazából nem zavart. Nagyon szeretett és szeret engem, beszéltünk a lánytól is, nem kifejezetten öt kereste konkrétan amúgy bennem.


Egyébként a külső jegyek simán lehetnek vonzalom faktorok. (Belső is) Én ebben nem látok problémát alapvetően.


A probléma akkor lesz ebből, ha meg akar változtatni ahogy írják, vagy nem felelsz meg a fejeben levő elképzelt, idealizált képnek.

De az idealizacio meg a projekcioba enélkül a helyzet nélkül is bele élhet esni amúgy.


Szóval csak úgy tudod meg, ha megpróbálod. Ha téged szeret, ahogy vagy, az kiderül, ahogy az is, h csak mást keres benned. Nekem is vannak olyan külső és belső jegyek, amik ritkák, de nagyon meg tudnak fogni. Külsőben ez evidens, hogy hasonlóságot eredményez.

2018. dec. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 milyen régen történt a dolog vele? Attól is függhet, hogy feldolgozta-e már.
2018. dec. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is úgy látom, ahogy ti. Nem azzal van bajom, hogy megegyezik a hajam színe/arcformám egy előző barátnőjével, hanem, hogy esetleg őt keresi-e bennem. Erre egyébként nem adott semmi okot, hogy ezt feltételezzem, csak annyi, hogy ha nem emlékeztettem volna őt rá, akkor feltehetőleg nem is ismerkedett volna. Ezt annál is inkább gondolom így, mert mióta elveszítette, nem volt komoly kapcsolata. És annak már 8 éve.
2018. dec. 13. 21:52
 9/9 anonim ***** válasza:

# 8

Figyelj, igazad van, hogy ez az eszedbe van. Szerintem ha neked is tetszik, akkor ülj le vele és beszélj vele erről a félelmedről, és hogy te tök más ember vagy, nem vagy ugyanolyan. Aztán meglátjátok mi lesz.

2018. dec. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!