Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg igaz, hogy nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy nincs olyan csúnya, öreg nő, akit ne húzna meg bármely férfi ingyen és ha nem születtél adonisznak, akkor rengeteg pénzt kell áldoznod, hogy egy nő lefeküdjön veled, vagy prosti, de az is csak pénzért van veled és neki se kellesz?

Figyelt kérdés

2019. jan. 5. 23:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
Van benne igazság,pasi vagyok,nem a lelki társam keresem én se,ha érted mire gondolok...
2019. jan. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Bizony rengeteg olyan nő van, akihez én csak pénzért lennék gyengéd. És mégtöbb, akit még pénzért sem vállalnék be.
2019. jan. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

nem minden nőt dugnak meg

és ha balfax vagy akkor nem tudsz nőt találni ingyen

és ha nagyon balfax vagy akkor pénzért sem fog menni

2019. jan. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát én a környéken a legelbaxotabb srác vagyok,de még nekem is sikerült.
2019. jan. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

De gondold végig

egyszer lefog kerülni a bugyi!

Első:olyat találsz hogy lehet hogy megrémülsz hatalmas cafrangos szeméremajkak és a bejárat ami beszippant.

Második:Kis szemérmes punci,de odarakod a kezed és már lehet hogy csuklóig is vagy.


Ha az elsőt választod lapozz a 40-re

Ha a másodikat lapozz a 22-re

Ha még mindig ábrándoznál akkor lapozz az 1-re

2019. jan. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Az túlzás hogy bármelyik férfi, inkább az van hogy nincs olyan ronda öreg nő akit ne dugna meg valamilyen férfi .

És itt csakis a szexre gondolok semmi érzelem vagy kapcsolat.

Ellenne ha ronda férfi vagy akkor a kutyának nem kellesz és soha nem is kapsz puncit. Max ronda nő , ronda puncijat.

Ahhoz hogy egy elfogadható lány is szoba álljon veled hatalmas dumadnak vagy farkadnak és technikadnak vagy pénztárcadnak kell lennie.

Ez van, ilyen a biológia, tesz az ember lelkivilágára.

A selejt ne szaporodjék ez a természet rendje.

2019. jan. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Biztosan létezik az a környezet, ahol ez igaz, de én nem mozgok ott, úgyhogy számomra ez nem igaz. És mi vagyunk többen.

Nem vagyok Adonisz, de nagyon nem, és csak annyi pénzt áldozok, amennyi jólesik, sokat nem is tudnék. Prostira sosem fanyalodtam, és az életem legnagyobb részében volt mellettem nő.

2019. jan. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%
Ja en pl soha nem kellenek senkinek ugyhogy biztosithatom hogy van ilyen is
2019. ápr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8 Jaj ne már.F.
2019. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%
#9 komolyan
2019. ápr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!