Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csúnya kövér pasinak érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya kövér pasinak érdemes szexpartner keresőre regisztrálnia? Összejöhet ingyen szex ha figyelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Figyelmes kedves levelet írok. Viszont a fizetős nőket ki akarom kerülni
2016. máj. 1. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges,ott még a jóképű pasiknak sem nagyon vàlaszolnak.
2016. máj. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem. Hidd el, a csúnya nők is helyes pasit akarnak, a szépek meg pláne. És ezt a dugásra értem. Komolyabb kapcsolatban talán van esélyed.
2016. máj. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
semmi értelme csak időpazarlás helyes pasiknak van csak bármi esélye
2016. máj. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Abszolút kizárt. Én jó megjelenésű, sportos pasiként 10 év alatt egyszer sem jutottam ingyen szexhez neten keresztül. Pedig jópárszor próbálkoztam.

A nők 99%-a soha nem válaszol, azt sem tudják minek regisztráltak, irreális elvárásaik vannak. Nem szeretnek 2 soros levelet kapni, de vedd megtisztelőnek, ha ők 2 szóban válaszolnak...

Szánalmas amikor ronda 35-40 körüli nők extrának próbálják eladni a dagadságukat, hogy bizony ők bögyös csöcsös nagyfenekű igazi nők, és ők a legjobbak, stb.

2016. máj. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak szexre főleg nem egy csúnya kövér pasit fognak választani.
2016. máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre könnyebb felszedni egy jó csajt szexre itt vagy az éjszakában, mint szexpartner keresőn. Alig van jó csaj és még a rondák/kövérek sem válaszolnak. Addig sem tudtam eljutni, hogy egyáltalán visszaírjanak vagy az arcomra kíváncsiak legyenek. 25/f
2016. máj. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit hozzátennék nem vagyok sem kövér sem csúnya.
2016. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%

Nekem nehany pasival mar osszejott innen, de szexkapcsolat eseten meg fajsulyosabb a megjelenesed, a kulsod. Mert ha csak szex van, engem nem fog erdekelni a szemelyiseged, ez azert eleg nyilvanvalo.


23L

2016. máj. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!