Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogyan csináljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan csináljam hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
Van egy lány akiért nagyon régóta odavagyok és arra vágytam hogy az enyém legyen. A sora meghallgatta a kívánságom és úgy hozta az élet hogy szingli lett. Én szeretnék mostmár felé közeledni, tudom ez hirtelen és talán gyors is így egy friss szakítás után, de mégis finoman el kéne kezdeni a tudtára adni hogy akarom őt. Sajnos tapasztalatlan vagyok és a segítségetek szeretném kérni ebben. Hogyan közelítsek? Mit tegyek hogy eljussanak nála odáig hogy akár az én párom legyen ?
2018. okt. 26. 16:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Jól
2018. okt. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

*A sora meghallgatta a kívánságom és úgy hozta az élet hogy szingli lett.


Mi van ha nem singli, és rosszul hiszed?:D

2018. okt. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mert mondta. Tehát 100% nem pedig pletyka. Saját szájából hangzott el
2018. okt. 26. 17:05
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
3 Mondani annyi mindent lehet:D
2018. okt. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Innentől kérem szépen a segítő válaszokat és mellőzük a fárasztást. Segítséget kérnék de ez csak bohóckodás
2018. okt. 26. 17:24
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

5 Jó akkor fordítsuk komolyra a figurát:


Közvetlenül szakítás után, ha jót akarsz magadnak, akkor békén hagyod, mert több mint esélyes, és szinte 99,9%-ig biztos, hogy szamár szerepbe kerülsz.Akár férfi az illető, akár nő.

Igy már elég komoly?

2018. okt. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Azaz csak pótlék? De ha közben rájön hogy mellettem jobb akkor utana mehetek "élesbe" nem?
2018. okt. 26. 19:42
 8/17 he84 ***** válasza:
100%
Figyelj kérdező, ha valóban odavagy érte, szereted és tiszteled a lányt, akkor ne legyél önző! Szakítás után nagyon érzékeny a legtöbb ember hetekig, hónapokig, vagy akár még tovább, főleg ha valóban szerelmes volt a párjába és ha nehéz volt neki a szakítás, pláne ha ő volt az, akivel szakított a másik, aki nem akarta a szakítást. Hadd heverje ki és ne érezze úgy, hogy máris nyomul rá valaki, még akkor is, ha esetleg szimpi vagy neki. Ha hamar próbálkozol, akkor elronthatsz dolgokat és jobban azt is hiheti akár, hogy mi van ha csakis szexet akarsz tőle és emiatt vagy türelmetlen. Ugyanis azok a fiúk/férfiak, akik csak szexet akarnak, ők általában türelmetlenek. Tehát ne legyél önző, hanem várj türelmesen, ameddig ki nem heveri és ne sürgesd!
2018. okt. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Utolsó! Köszönöm az értelmes válaszod!

De azért finoman sem éreztethetem vele hogy fontos nekem? Tényleg csak nagyon óvatosan. Kis gesztusokkal, apró figyelmességekkel

2018. okt. 26. 23:24
 10/17 anonim ***** válasza:
Dehogynem, éppen ilyenekkel tudasd vele, hogy fontos neked. Közben pedig várj, türelmesen, és mondd neki, hogy régóta vársz rá, hogy vonz téged, ilyesmik. És reménykedj. Mást nem tehetsz.
2018. okt. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!