Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ez köztünk? Csak szex?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez köztünk? Csak szex? Több annál? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A főnököm es en lassan 1 hónapja viszonyt folytatunk. Koncerten is voltunk. Tervezzük a következő találkozókat. Vacsi mozi koncert. Odabent a munkahelyen szigorúan főnök beosztott viszonyban vagyunk de elég sokat keresi a társasagom.

Az elejen tisztáztuk hogy csak szimplan jol erezzuk magunkat de kezdem ugy érezni h ez mar joval több. Minden nap beszelunk mindem témarol. Meghallgat barmiben. Neki is es nekem is az elso reggelente hogy irjunk a masiknak.

De viszont az elejen kijelentette hogy komoly kapcsolat ugy h egy helyen dolgozunk nem akar. Valamint ha esetleg igen akkor türelmet szeretne.



2019. jan. 8. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Hát persze, hiszen van otthon családja. Egyelőre a fellángolás időszakában van, majd később kiderül, hogy mi lesz belőle. Gyanítom, hogy mivel rögtön megkapott, ezért olyan fél éven belül lecseng nála a dolog elég erős lesz addigra a lelkiismeret furdalása a megcsalás miatt, hogy szakítson veled. A tanácsom annyi, hogy élvezd ki, amíg lehet. Esetleg viselkedj néha kiszámíthatatlanul és akkor talán belédhabarodik annyira, hogy hajlandó legyen komolyabban tervezni veled ...de vigyázz, mert ez kétélű fegyver, ha rosszul csinálod akkor lehet, hogy rövidúton kidob (és simán lehet, hogy a kapcsolat vége az állásod elvesztésével fog járni).
2019. jan. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Se neki se nekem sincs párkapcsolatunk mellette
2019. jan. 8. 14:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez miért kérdés?

Ez egy szex kapcsolat és kész. Majd ha tovább mentek akkor már más lesz.

Mit tegyél. Mert te mit akarsz tenni?

Ezt meg ne itt kérdezd meg.

2019. jan. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez egy szexkapcsolat és kész
2019. jan. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De egy ilyen fiatal lány nem tud még kezelni egy szexkapcsolatot. Rögtön szerelmes lesz meg ilyenek. Látszik a kérdésből, hogy a dörzsölt főni udvarlásának abszolút bedőlt. Sajnos ebből koppanás lesz előbb utóbb. Ne legyen igazam, de a tapasztalat ezt mutatja. Ja meg azt is, hogy van otthon családja a tisztelt főnök úrnak.
2019. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
próbálj meg kihátrálni a dologból, és nézd a reakcióját. A lehetőségek között van au is, hogy elmész a cégtől, és nemfoghatja az alkalmazotti viszonyra. Valamint igaza lehet hogy ne várd hogy egy hónap utánmegkérje a kezed, hisz arra is gondolhat, hogy csaka pozició miatt csinálod. Te szerelmes, vagy, látjuk, tudjuk, de Te sem tudod mit érezhet Ő.
2019. jan. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Szeretem az ilyen kérdéseket. A csaj első szóra odadobja, s ezzel elértékteleníti magát, aztán meg többet szeretne, mint szexkapcsolat.

Bogaram! A pasi így is mindent megkap tőled, amit akar, akkor meg mi a búbánatos nyuszibogyóért kösse le magát egy értéktelen ágybetét mellett?

2019. jan. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Már majdnem elkezdtem leoltogatni itt a többieket,hogy honnan veszik hogy te vagy az mikor láttam,hogy írták,levetted e neved :D

Kemény szitu ez...azt sem tudod a párod e a párod de már paráznod kell :D

Egyébként szerintem negatív de tesztelj ha elmarad

2019. jan. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Máshova ment a válaszom de nem ez a lényeg hanem hogy neked szólt :D
2019. jan. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!