Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sebhelyen keresztul lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sebhelyen keresztul lehet elkapni nemibetegseget?

Figyelt kérdés

Iszogattam egy holggyel, ahogy kulccsal bontottam fel a sort, megvagtam az ujjam, kicsit verzett. Aztan mikor ujjaztam ereztem,h csipi a kezem.

Kaphattam el vmilyen nemibetegseget? Vagy ily modon "csak" a hiv terjedhet?

Nem ismerem jol a holgyet, de eleg konnyuveru...


2019. jan. 8. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2019. jan. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Friss sebnél szerintem meg van rá az esély, de biztos, hogy a csípést nem azért érezted, mert HIV-es lettél.

De nem árt ha tesztelteted magad.

2019. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2019. jan. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Azért csípett mert a női hüvelyváladék plusz a hüvely nyálkahártyája eleve SAVAS PH értékén mozog. Jóhogy egy friss sebet csíp a hüvely váladék


25N

2019. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút lehetsz
2019. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehetsz de ne a HIV en gondolkodj eloszor. Annak az eselye hogy HIVes legyel elég kicsi hála Istennek, alapból nagyon kevesen vannak itthon, annak is a 75% a homoszexuális férfi és a terjedési potenciálja elég kicsi. Én ha nemi betegségről van szó jobban félnék egy Kankótól vagy szifilisztól vagy herpesztől ami sokkal potensebb és sokkal több embernek van. Emiatt nem kell elmenned HIV tesztet csináltatni, bár ha rendszeresen óvszer nélkül váltogatod a partnereket megéri, van is ingyen szűrés jó pár helyen, de csak emiatt nem kell.

A többit meg ha elkaptad volna úgyis észre veszed, bár ez nem jellemző terjedés!

A felsértett bőr akkor is csíp ha víz éri szerintem valőszínű csak a nedvességtől volt!

2019. jún. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom nem mostani a kérdés tanító jelleggel írtam hátha valaki ezen gondolkodik
2019. jún. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!