Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az alacsonyabb férfiak miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsonyabb férfiak miért a magasabb nőket preferálják?

Figyelt kérdés

Sok párt látok, ahol a férfi alacsony, a nő magasabb.

Nyilván ez ilyen tudatalatti dolog, senki nem választja meg, hogy mi/ki tetszik neki, hanem az csak úgy jön. Érdekes, hogy elég elterjedt dolog, hogy az alacsony férfiak alacsonyak is akarnak lenni a nőjük mellett.

Viszont magas férfiak nagyon sokszor választanak alacsonyabb nőt. Ez is érdekes. Ők lehet, hogy méginkább védelmezők akarnak lenni?



2019. jan. 8. 21:45
1 2
 1/12 alonelyman ***** válasza:
0%
Én pont fordítva szoktam látni és rohadt hülyén néz ki hogy colos mellett nő fél méterrel alacsonyabb olyan mintha a kislánya lenne
2019. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Azért, mert a magasabb nőknek kevésbé számít a pasi magassága, ezt jellemzően csak az átlagos csajok fetisizálják. A férfiaknak meg többnyire mindegy.
2019. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Így próbálják elfelejteni h ok kicsik

Mert mindig azt mondjak h a baratnom túl nagy

2019. jan. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Mer a kis emberek nagy bottal járnak és a magasabb nőkbe jobban fér.

183cm vagyok és voltam 185-190es nővel húúú.

Jó volt.

2019. jan. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Ha igazán alacsonyak, nehéz még alacsonyabbat találni:-)
2019. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Preferálhatok én bárkit, azért a nők többsége mivel elképzelhető hogy egymagas vagy alacsonyabb vagyok náluk meg más miatt is ha a külsőségeket nézzük nem nagyon foglalkozik velem, de azért az igaz ha egy lány nő magasabb mint az átlag akkor gyakrabban letojja hogy akivel van bármely kapcsolat szempontjából mekkora..
2019. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#4.válaszoló. Attól hogy egy nő magasabb, attól még nem lessz nagyobb hüvelye! XD
2019. jan. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 Baxa meg én3 160-assal voltam és mind nyűgösködött ha tövig raktam és 3 180-195 magas nővel és ott cupp,isteni a méret.
2019. jan. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tényleg sok ilyen pár van, de szerintem ez több féleképpen alakulhat, általában nem tudatosan.

Vannak olyan férfiak és nők akiknek nem számít a magasság, nem ettől látják nőiesnek vagy férfiasnak az illetőt, vagy csak más tulajdonságok mellett lényegtelenné válik.


Akik céliranyosan ezt preferálják, azok tárgyiasítják a partnerüket. (Ez természetesen igaz fordítva is, ha valakinek célirányosan csak min 20 centivel alacsonyabb nő/magasabb férfi jöhet szóva, csak kék szemű, csak szőke hajú, stb, ez ilyenkor már nem ízlés kérdése, hanem tárgyiasítás, felszínesség), pl trófea, így kompenzálják az alacsonyságukat, hogy megmutassák ők is érnek valamit vagy valamilyen magasság vagy ahhoz kapcsolódó nagy láb fétis, meg hasonló baromságok.


De egyszerűen csak van hogy így alakul.

2019. jan. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Magasabb csajon minden nagyobb.
2019. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!