Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj ha a szexre 17-18 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha a szexre 17-18 éves korom óta vágyom igazán? 22F

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt hogy már valaki 15 évesen szexel. Én annyi idősen azt sem tudtam hogy mi a szex. Kicsit lemaradva érzem magam.

17-18 eves korom óta érdekel a szex, és vágyom rá igazán. Ez baj szerintetek?

20 évesen szexeltem először. :(


2019. jan. 8. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Engem már elég korán érdekelt a szex. Aztán nem nagyon. Majd megint. De a mai napig nem volt még. Bár én lány vagyok.
2019. jan. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem maradtál le semmiről! :)
2019. jan. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen baj. El se kellett volna kezdened, és a továbbiakban ne is folytasd.
2019. jan. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dehogy baj, nincs semmi előírás, hogy hány évesen kell elkezdeni.

Mindenki akkor kezdi el, amikor megérik rá. És ebben nagyon nagyok az egyéni eltérések.

2019. jan. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit későn jutott hozzád el az infó. De nincs ebből semmi, főleg ha 20 évesen már dugtál. Sokan 10 éves koruk óta verik magukat, aztán mg 25 évesen is szüzek.
2019. jan. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem is csak 18 évsen kezdett el érdelni a szex de akkor nagyon.
2019. jan. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!