Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Veletek előfordult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Veletek előfordult már, hogy akár évekig fantáziáltatok egy nőről megtörtént az aktus, élveztétek, de mégsem akartok többet?

Figyelt kérdés
2019. jan. 9. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem
2019. jan. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nem létezik.
2019. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nem szoktam fantáziálgatni. Értelme annyi, mint üresen járatni a turmixgépet.
2019. jan. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, volt hasonló. Fiatalon, tapasztalatlanul úgy gondoltam, hogy a mennyországgal ér fel, ha azzal a bizonyos lánnyal együtt lehetek. Majd évek után, már tapasztalattal megtörtént az eset és hát okés volt, de nem változott meg a világnézetem tőle.
2019. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

... nem évekig, de viszonylag hosszú ideig fantáziáltam egy nőről... csaptam neki a szelet, nagyon vágytam rá.

Amikor megkaptam, nem éreztem akkora "örömöt" nem volt vele túl jó a szex, túl visszafogott, majdhogynem frigid stílusú volt. Nagyon kiábrándultam, nem is kerestem többet.

2019. jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt.

Nem teljesen így, de megtörtént.

Belezúgtam, de akkor kihagytam. Aztán eltelt kb. 10 év, történt egy és más. Addig is tartottuk a kapcsolatot, de igazán komoly szándék nélkül.

Majd egy alkalmas pillanatban összejöttünk. Amikor azt mondta, hogy nála a puncinyalás különleges kiváltság, akkor lelombozódtam. Az volt az első és utolsó alkalom, amikor közel kerültünk egymáshoz. De ennek már több, mint 15 éve.

Mostani partneremmel kiválóan működik minden.

:)

F66/N62

2019. okt. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!