Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feküdtetek már le a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feküdtetek már le a legjobb fiú/ lány barátotokkal?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy történt, és mi lett a vége?
2019. jan. 9. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, még nem.
2019. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem és valószínű ez már így is marad.
2019. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Én igen, egy női barátommal, bár nem ő a legjobb barátom. Jó ideje nem láttuk egymást személyesen, így találkoztunk.

Felhívtam magamhoz, megkívántuk egymást és szexeltünk. Azóta is barátok vagyunk.

2019. jan. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A legjobb fou barátommal szex kapcsolat lett belőle 1 évig majd em
2019. jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Igen, számtalanszor. Jobb helyeken a férj az ember lányának a legjobb barátja :D

Sőt, ha belegondolok, akkor családtaggal is lefeküdtem :D

OMG

2019. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a szerelem és a barátság az két rettenetesen erős kapocs.

Nehezen mondanám meg, hogy melyik az erősebb és talán nem is lehet, de mind a kettő egy kicsit más.

Ugyan azért több a barátság, mint amiért kevesebb. Azért több, mert tisztább és józanabb, nem fertőzi meg a szexuális vágy. Viszont a szerelemben meg a plusz pont a testiség. De talán a barátság tisztább és ezért több egy kicsit.

Viszont mivel a barátságot nem fertőzi meg a szex, ezért nem is lehet lefeküdni az embernek a legjobb barátjával. Mert akkor valahol eleve nem volt tiszta, mert a két ember között eleve volt egy szexuális vonzalom, mint kohéziós erő.


Nekem volt egy lány barátom, legalábbis én úgy tekintettem rá. Nem a legjobb barátom volt, de már lassan mertem ezt a szót használni, hogy barát. Pedig nagyon csínján bánok ezzel a szóval, akárcsak a szerelemmel.

Mikor még folyton együtt voltunk, már akkor volt egy dolog amiben nem értettünk egyet. Ő azt mondta, hogy egy baráttal kell is egy kis vonzalom, mert pont azért, mert jó pasi, már eleve van egy plusz szimpátia.

Én nekem ő nem jött be, de fordítva már nem ez volt a helyzet. Egy alkalommal ez ki is bukott részéről sajnos. Amikor én újraértékeltem, hogy lehet tényleg nem lehet barátság fiú és lány között. De nem ez volt az oka, hogy eltávolodtunk egymással. Az ős viselt dolgai és lehet mondani, hogy hálátlansága miatt lett egy elszeparálódás, de nem rossz viszony. Azóta sincs rossz viszony, csak szinte semmi kapcsolat, ezt meg az előbb említett alapokra az élet hozta. Bár előfordult, hogy nagy válság idején az ő tanácsát kértem sok év után is.

2019. jan. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnos igen.

Buli után. Megbántam. Azóta se beszéltünk. Ennek már 8 éve

2019. jan. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem
2019. jan. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legjobb nem tudom, hogy van e. Legrégebbivel biztosan nem tenné.. De nem is érzek semmilyen vonzalmat iránta.
2019. jan. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!