Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan meglepő és döbbene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan meglepő és döbbenetes, ha egy férfi nem szexelt már 1-2 éve?

Figyelt kérdés
2019. jan. 10. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem meglepő.
2019. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Az a meglepő, ha a nő nem szexel. Ők bármikor megtehetik.
2019. jan. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És az miért az, ha egy nő nem csinálja? Szerintem ez a legtöbb esetben egyéni döntés...
2019. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
A nulla százalékos gyakoris válasz az, hogy nem megdöbbentő, hanem az egy "lúzer".
2019. jan. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én se szexeltem már egy éve, pedig nő vagyok. Egyrészt mert nem kívánom, másrészt kutyának se kellek.
2019. jan. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem meglepő csak általánosságban tudatlanok az emberek.


A férfiak többsége nem él gyakori nemi életet.Ennek több oka is van.

Egyrészt az átlagos kinézetű férfiak nagy része nem akar/nem tud szexelni az átlag alatti nőkkel akik ugye jóval többen vannak mint az átlagos vagy a kifejezetten szépnek mondott nők.


Több átlagos kinézetű pasi van mint átlagos kinézetű nő.

Tudat alattink pedig általában igyekszik hasonló kaliberű párt találni nekünk. Ezért általában azok a nők akiket a legtöbb férfi maga mellett tudna szinte biztos hogy foglalt.


Egy átlagos nő csak akkor nem szexel és akkor nincs párkapcsolata ha nem akar.Ezzel szemben egy átlagos srác ha éppen kijön egy kapcsolatból akár évek is eltelhetnek mire talál egy feltehetőleg alig pár napja vagy 1-2 hete szingli "felszabaduló" nőt aki mellesleg párkapcsolatot keres.


A férfiak körülbelül felső 10% az aki 1.nincs nő aki ne bomlana utána mert megnyerte a gén lottót vagy 2.Eszméletlenül pénzes de átlagos a kinézete.


Ezek a férfiak azok akik általában megkapjak a legdögösebb nőket és mivel minden férfi vágya hogy csatlakozzon ahhoz a 10% hoz így ha te nem vagy benne de legalábbis még az átlagos lányok sem találnak túl vonzónak és ezért az életed "szexmentes"...akkor a mai társadalmi vélekedés és a férfiak közötti versenyszellem értelmében te egy "lúzer" vagy aki képtelen nőt szerezni.

2019. jan. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem a szexet és a párkapcsolatot válasszuk szét. Szexelni lényegében az nem fog, aki nem is akar. Mindegy, hogy férfi vagy nő, KIZÁRTNAK tartom, hogy ne találjon egy hajlandó szexpartnert a mai tinderes korban. Jah, hogy esetelg "csúnya"... háááát igen, de a szex az akkor is szex.


1-2 év párkapcsolat nélküli időszakot simán el tudok képzelni, akár még többet is.

2019. jan. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokkal több ember van mindkét nemben, aki nem szexel 1-2 éve, mint gondolnátok.
2019. jan. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!