Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A gumihoz idővel hozzá lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gumihoz idővel hozzá lehet szokni igaz?

Figyelt kérdés
A mostani párommal olyan problémánk adódott, hogy ő még soha nem szexelt gumiban. Az előző két barátnője gyógyszert szedett. Persze megértette, hogy én nem szedek és nem is akarok gyógyszert szedni így óvszer az egyetlen ami szóba jöhet. Sejtettük, hogy lesz nehézség az elején gondoltam, majd bénázunk a felhúzással stb. Aztán persze sikerült a második próbálkozásra úgyhogy ez egész jól ment. A probléma az volt, hogy ő nem tudott elélvezni. Sokáig csináltuk, azt mondta amúgy is sokáig bírja, így meg főleg nem olyan érzés mint eddig. Persze utána befejeztem szájjal így végül is jó volt neki is, de engem ez elég rosszul érint. De idővel meg fogja szokni a gumi érzetét is nem? Vagy nem lesz jó neki sosem? Elég szomorú vagyok emiatt.
2019. jan. 11. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Én megszoktam. :)
2019. jan. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 October15 ***** válasza:
56%
Azért az, hogy nem tudott elélvezni benned és, hogy nem volt jó neki nagyon nem egy kategória. :D
2019. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

hozzá lehet szokni, az újdonság miatt feszengett és amiatt nem ment gyorsabban


amúgy meg sosem értettem hogyan tud valaki bénázni pasiként és nem tudja elsőre felhúzni

2019. jan. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem megy a dolog akkor esetleg keressetek vékonyabb óvszert. Vannak már olyanok amiket szinte nem is érezni.
2019. jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Nem feltétlenül. Én a legvékonyabban is alig érzek valamit, lelankadok benne. Maximum análban jó.
2019. jan. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát én is ettől tartok, hogy hiába vékony lankad töle. :(
2019. jan. 11. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!