Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk és férfiak, élveznétek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és férfiak, élveznétek, ha a lány/nő végigpuszilgatna titeket (nem csak az erogén zónáitokat), vagy inkább felesleges szöszmötölésnek, időhúzásnak éreznétek?

Figyelt kérdés
2019. jan. 12. 03:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%
Annyira nem tartom izgatonak persze előjátékba belefér !
2019. jan. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet puszilgatnod a fiúd néha meg is simogathatod tutti nem lesz ellenvetése. F 24
2019. jan. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Csináld, csináld...!
2019. jan. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
19%
Egy férfinak nincs szüksége ilyen jellegű előjátékra. Az, hogy te nőként élvezed az ilyesmit, nem jelenti azt, hogy egy férfi is. Én szívesen izgatok egy nőt fél óráig, és élvezem is, de ha ő csinálja velem, az tartson max. 2 percig, különben elalszom.
2019. jan. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezett imádom.
2019. jan. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem puszilgatni szoktam az olyan semmilyen hanem erotikusan végig csókolom és használom a nyelvem is. Nyakától a farkáig és teljesen oda van érte :D
2019. jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hát azt valahogy sejtettem, hogy enélkül is feláll. Nem feltétlenül erről szól a dolog, egyszerűen csak "késztetést" érzek rá, ha szeretem a másikat. De nyilván nem félóráig húzom, egy-két perc is elég.
2019. jan. 12. 12:07
 18/18 anonim ***** válasza:
Igazából nekem amiatt (is) esik jól, mert ebből látom, hogy egy nő gyengéd, törődik, értékel, hogy nem a saját dolgait követeli, hanem fontos neki a személy. Szeretem ha napközben is ilyen, nem fogom ellökni, mivel nagyon jól esik, és nagyon értékelem, nyilván viszonzom is, mivel én is szeretem őt. Valamilyen szinten várom is hogy ilyen legyen, de követelni nem fogom nyilván.
2019. jan. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!