Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vagyok szégyenlős a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok szégyenlős a barátnőm előtt?

Figyelt kérdés

Ő az első barátnőm, de előtte volt 3 alkalmi, előttük simán levetkőztem, nem zavart semmi. Pedig teljesen ismeretlenek voltak. Viszont a barátnőmmel nem ilyen egyszerű. Olyan fura érzés. Mert már ismerjük egymást egy ideje. És nagyon szeretem. Szinte úgy mint egy családtagot. És emiatt fura előtte levetkőzni. De ugyan ezt érzem orvosnál is hogy nagyon nagy erőt kell venni magamon hogy levegyem.


Ennek mi az oka?


2019. jan. 12. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szereted őt, félsz, hogy mit fog mondani stb. Lassan haladjatok, adj magadnak időt és el fog múlni.
2019. jan. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szegyenlosebb tipus vagy , szamit az ő velemenye, mert a baratnod. Miota ismered őt? Miota vagy együtt? :) ez el fog mulni, nyugi .
2019. jan. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2 hónapja ismertem, és azóta is vagyunk együtt. Neten ismertem meg.



Köszi a válaszokat!

2019. jan. 12. 09:57
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
csinalj neki striptizt..halk zene ,gyertyafény .táncolj,,meztelenre vetközz es helikopterezz a farkaddal es jokat fogtok nevetni,,es elszáll a szégynelösség:)
2019. jan. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jah! Igy mar mas . A ket honap még teljesen normalis! 1-2 ev belefer , de tenyleg! Ahhoz hogy akar a szajaba is bofogjel es tudjal szarni is elotte mig ő melletted moskaszik. De ez mindenkinel mas am . 🙂 Nyugalom! Az idő... L
2019. jan. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!