Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Napok óta visszautasít a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napok óta visszautasít a párom és nőként nehezen dolgozom fel. Mit tudnék tenni, hogy könnyebb legyen?

Figyelt kérdés

Férfiak! Van az a fáradtság amikor egy felkínálkozó nőt simán visszautasítatok?

28


2019. jan. 12. 22:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

mivel én hiperaktív vagyok, én ha fáradt vagyok, az kb KO

ha én azt mondom fáradt vagyok hozzá, akkor nincs semmihez kedvem, főleg nem egy 1 órás szexhez

azért testileg eléggé leterhelő számomra a szex, mert hosszú intenzív meneteket szeretek


a másik ok amikor nem akarom, amikor lelkileg olyan állapotban vagyok


25F

2019. jan. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen van.
2019. jan. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Megnyomtad a gombot, és nem történt semmi?

Ez a robot selejtes, úgy viselkedik mind egy emberi lény.

2019. jan. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. jan. 12. 23:00
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ mit szeretnél vagy mivel lennél elégedett. Ha fáradt vagyok és a párom ( ha van) mindenképpen szeretne valamit, akkor meg tudom símogatni a p.nciját vagy nyalogatni vagy ő is játszat velem de lehet hogy behatolásra nem vállalkoznék..
2019. jan. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%

Jaj csak nehogy kitalálj emiatt valami hülyeséget, amit a filmbéli hülye nők szoktak. Általában szexi fehérneműt vesznek, meglepik a palit a munkahelyén, táncolnak neki... Semmi tartásuk.

Miközben az igazság, hogy csak alacsony a pasi libidója.

2019. jan. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

Fura, lehet hogy ez mindenkinél más de én most a saját tapasztalatomat írom le.

Mondták nekem hogy a szexhez nem lehet eléggé fáradtnak lenni...eleinte nem igazán hittem el.

Aztán volt hogy három napig kb 3-4 órát aludtam és dolgoztam egész nap...úgy éreztem szinte egyből ágyba dőlök és alvás...itt ma nem lesz semmi...

Az a helyzet viszont hogy a barátnőm mióta komolyabban foglalkozik a testével...elég nehéz nemet mondani a szexre.

Egyszerűen pucsított kicsit és már kész volt a helyzet.


Azért hozzá tenném hogy van nekem is amikor nincs kedvem a szexhez de olyan még nem volt hogy a barátnőm mellettem van és akarja és "túl fáradt" vagyok hozzá.

23f

2019. jan. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
vagy csak épp tényleg fáradt kedves 6os olyan nehéz elhinni hogy egy ember fáradt?
2019. jan. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
Értsd meg őt is. Egész nap a másik csaját dugta. Hozzád már túl fáradt.
2019. jan. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Most, hogy mondod, lehet igazad van kedves utolsó.
2019. jan. 12. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!