Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyetértetek azzal, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek azzal, hogy tizen/huszon évesen nem kell komoly kapcsolat? És élni kell, megtapasztalni sok mindent szexuálisan is?

Figyelt kérdés
2019. jan. 12. 23:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem (is részletezem) 25F
2019. jan. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én pont hogy huszonévesen szeretném megteremteni a meleg, biztonságos családi háttért egy férjjel az első gyereknek, akit harminc éves korom előtt szeretnék megszülni 😁 De azzal sincs semmi baj ha valaki úgy gondolkodik mint a kérdező, vagy itt néhány válaszoló. Én pár hónapja már próbálgattam a határaimat, szóval pontosan tudom hogy ez a "éljük ki magunkat és szexeljünk minél több emberrel" dolog nekem nem működik. Ez viszont nem azt jelenti hogy nincsenek szexuális fantáziáim, vagy hogy nem akarok sok mindent kipróbálni. Ahogy azt sem jelenti hogy akkor házasságig nem lesz szex senkivel, mielőtt még valaki rossz következtetéseket vonna le :D


18/l

2019. jan. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%

Igen is és nem is.


A mostani barátom előtt volt már pár férfival eddig szexuális tapasztalatom. Mindegyik segített valamilyen részletet helyrerakni bennem a szexualitásomat illetően; megtanulni elengedni magam, hogy át tudjam magam adni szex közben, hogy merjem kiélvezni, merjem azt csinálni, amire vágyom és ki tudjam elégíteni teljesen az adott partneremet.

Ha az első barátommal maradtam volna a két éves komoly kapcsolatunkban, akkor valószínűleg sosem tudtam volna elérni az orgazmusig. Ha a második komoly kapcsolatomban maradtam volna, akkor azt hinném, csak a nagy pénisz tud kielégíteni, ha nem feküdtem volna le kisebb és nagyobb péniszű férfiakkal, akkor nem tudnám, melyik méret illik hozzám legjobban és hogyan kell bánnom velük, hogy teljesen kielégítsen bármilyen méret.


Viszont nem szeretném tovább növelni a striguláim számát, hanem a mostani, az összes közül legcsodálatosabb férfival szeretnék maradni és a maradék dolgot, ami izgat, vele próbálni ki/tapasztalni meg. Nem szeretném "elhasználtnak" érezni magam.


A véleményem az, hogy akkor a legjobb az együttlét, ha mindkét félnek van már ezen a téren tapasztalata, de képesek egymáshoz igazodni szexuálisan.


21/N

2019. jan. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én nem így élek, de sosem érdekelt, ki kivel, mikor és milyen módon szexel. Nincs standard életpálya, amit mindenkinek kötelező végigkövetnie. Valaki tapasztalatra vágyik, valaki lelkületének meg az tesz jót, ha megvan az állandó érzelmi stabilitás.

20/L

2019. jan. 13. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Mert ha nem tapasztalod meg hogy milyen párkapcsolatban lenni, alkalmazkodni a másikhoz akkor később gondjaid lesznek.

Sok mindent párkapcsolatban együtt tapasztal az ember.


De az élet nem csak az össze vissza kefélésről szól

2019. jan. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom komoly kapcsolatban kell megtapasztalni sok minden szexuálisan.
2019. jan. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nem. minden korban illendő volna a kapcsolati biztonság megteremtése, és ez csak komoly kapcsolatban lehetséges. "komolytalan" kapcsolatnak szerintem nincs értelme, mindenesetre nekem sose volt. nálam első a kötődés volt mindig is. nem ítélem el, ha más máshogy látja, amíg nem erőszakolja rám a baromságát.
2019. jan. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!