Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fiú nem hozza fel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nat-P kérdése:

Ha egy fiú nem hozza fel a csókot az gáz?

Figyelt kérdés

Jó pár randi után végre csokoloztunk, előtte mindig húztuk a másik agyát, de nálunk megtortent.

Kicsit úgy érzem hogy ügyetlen voltam, Pedig már jó pár csokon túl vagyok, de egy uj Mindig más és előtte főleg részegen csokoloztam, és senki olyannal aki különösebben fontos lett volna nekem. Na nem is tett említés utána róla messengeren.

Ha annyira jó lett volna, vagy élvezte volna akkor felhozza nem?


Meg próbáltam puhatozoni megkérdeztem hogy jól érezte e magát, azt mondta igen de nem tért ki rá.



2019. jan. 14. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Túl gondolod :)
2019. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztos zavarba lennék egy csók után főleg ,ha az első .

Nem hoznam fel ,ha rossz majd még gyakoroltok ,ha jó akkor meg minek beszélni róla ,csak csináljátok

L

2019. jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jajj ezen ne aggódj. :D Lehet bénáztál kicsit, de a másik ha kedvel, és komolyan szeretne veled lenni ez fogja a legkevésbé érdekelni. :) Meg majd belejössz. Én nagyon tapasztalatlan voltam csók terén is amikor összejöttem a barátommal, és utólag mondta csak el, hogy az elő pár alkalommal nem volt a legjobb a dolog, de már csak nevetünk rajta. :D Majd gyakorlással belejössz.

20L

2019. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
GottimhimmelOhmygodBozemojDiosmíoMonDieau DiomioHerregudTejóIsten milyen női logika ez????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2019. jan. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát a barátnőmnek mindig felhozzak
2019. jan. 14. 16:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha azt mondaná a srác, hogy rossz volt a csókod, akkor megsértődnél. Ha viszont azt mondaná, hogy élete legjobb csókja volt, akkor azt nem hinnéd el és szintén megsértődnél, hogy kamuzik, mert saját magadon is érzed, hogy nem csókoltál túl jól. Szóval, hidd el jobb ez így. A gáz akkor van, ha a következő talin se nagyon erőlteti majd a csókot.
2019. jan. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!