Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a "barátnőm" nem érint meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a "barátnőm" nem érint meg együtt fürdés alatt sem, igaz 1 hónapos kapcsolat, akkor nem vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés

Elég visszahúzódó lány, de nem tartom természetesnek, hogy én mindenhogyan kényeztetem, hosszan, rengeteg előjátékkal, de ő sosem érint meg, semmit sem viszonoz.


Nem jövök be neki valójában? Nem feküdtünk még le, de előtte jó lenne megfejteni miért nem felel meg neki sem ha kézzel, sem ha nyelvvel érne hozzám. Ápolt vagyok és egyszer sem történt még meg, rossz tapasztalata sem lehet velem...


2019. jan. 18. 13:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
én mindig fogdosom a barátom fürdés közben, akkor is ha akkor éppen nem csinálunk semmit..
2019. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem furcsa a helyzet. Annyira visszahúzódónak sem tartanám, anno szűzlányként hamarabb csináltam én dolgokat, mint hogy hagyjam hogy hozzámérjenek és esetleg fájdalmat okozzanak.

Adj neki egy kis időt próbáld meg rávezetni a lényegre. Csókolózzatok sokáig, tereld oda a kezét.

Ha akkor sem akkor beszélgessetek.


Egyébként teljesen passzív vagy csak ha a nemiszervedről van szó? Kezdeményez csókolózást? Megérint máshol?

2019. jan. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Yskirde ***** válasza:
100%
1 hónap kevés idő, van akik eddig még el se jutnak ennyi idő alatt. Ha meg szűz akkor főleg
2019. jan. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!