Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek nem igazságtalan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem igazságtalan az hogy valaki már tízen éves kora óta szexel, van aki meg húszon évesen is szűz?

Figyelt kérdés

Annyira szomorú ez szerintem. Későn vesztettem el én is, és tudom hogy milyen rossz érzés.

Szerintetek nem igazságtalan ez, hogy valaki szeretne szexelni, de nincs kivel? Valakinek meg szinte csak oda pottyan egy lány 15 évesen.


2019. jan. 18. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

miért lenne igazságtalan?

rinya az megy

2019. jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az élet igazságtalan, ez van.
2019. jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél érte. Osztjónapot.
2019. jan. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem az. Aki töketlen és nem tud csajozni az későn veszti el. Én 16 évesen vesztettem el és nem éreztem korainak. F
2019. jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem igazságtalan, mindenki úgy alakitja az életét ahogy akarja.

Biztos nem csak úgy oda pottyant egy lány a 15 éves fiúhoz, hanem tett érte udvarolt stb, és nem várt arra h vki majd megsajnálja.

2019. jan. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogy igazságtalan. Egyrészt a saját életét mindenki úgy alakítja ahogy tudja, másrészt azért ne legyenek illúzióink, elég sokan megbánják hogy hamar veszítették el. Nyilván nem mindenki, meg van akinek tök jó szexuális élete van utána is. Meg van aki hamar kiég, rosszul rögzült szexuális szokásokat vesz fel, nem alakul ki a szexuális kultúrája, stb. Szóval mindkét verziónak megvan a maga előnye/hátránya. Én személy szerint örülök neki hogy 18 évesen még csak pettingeltem mert így visszanézve ha pár éve lefeküdtem volna valakivel az nagyon mély sebet ejthetett volna rajtam.
2019. jan. 19. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mickbro ***** válasza:

De igen, ez igazságtalanság. Mint fentebb írták, az élet igazságtalan. Az élet nem nézni azt, h te milyen rendes, okos srác vagy, a nők is leszarják, felőlük, akár szűzen is meghalhatsz. Odafönt nem sajnálnak az anygyalok, és nem pottyantanak egy kislányt az öledbe.

Ez a te magánügyed...és igen tenni kell érte, küzdeni. Na nem mindenkinek. Mert valaki született színész, összevissza hazudozik és a nők oda vannak érte. Sajnos, ez van.

2019. jan. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, az élet igazságtalan. Nem csak a szex területén, hanem pl. pénz, Tök igazságtalan, hogy a világ jó része nyomorog, míg a zsír gazdagok még dőzsölnek.
2019. jan. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!