Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki fiatalon elvesztette a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki fiatalon elvesztette a szüzeségét, az valmilyen fogná kezdve bánta meg felnőtt/komoly fejjel ezt az egészet?

Figyelt kérdés

Nem a tipikus olyan válaszra vagyok kiváncsi hogy: "Lehetett volna jobb is","nem erre számitottam", "csalódtam"...

Manapság sokszor hallom az emberektől a körömben és olvastam is róla pár sort, hogy az a trandi ha valaki 18 alatt elveszti - az ilyenkor mit érez? Életcél teljesitve?



2019. jan. 16. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántam meg. 19 körül voltam és a lépcsőházunkban lakó 40-es nővel történt meg. Spontán jött és nem álltam versenyben csak azért, hogy minél előbb túl legyek rajta. Örökre kellemes élmény marad.:)
2019. jan. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem bántam meg. És nem azért vesztettem el fiatalon a szüzességemet mert úgy gondoltam h az milyen menő, hanem azért mert akkor úgy éreztem h az akkori pasim a legmegfelelőbb ember arra h ő vezessen bele ebbe a világba.
2019. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem fiatalon vesztettem el, de azért válaszolok.

Én 20 évesen szexeltem először, alkalmi volt csak. Nem bántam meg, mert már vágytam rá nagyon.

Barátnőm valószínűleg sosem lesz szóval, legalább azt tudom milyen jó érzés szexelni.:)

2019. jan. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15 évesen vette el a szüzességem egy 45 éves nő és igen nagyon sok minden változott szinte pillanatok alatt.Úgy éreztem,hogy felnőtté váltam.Addig olyan félszeg,bizonytalan módon álltam hozzá dolgokhoz,de aztán magabiztosabb,realistább lettem.
2019. jan. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!