Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány éves kortól ciki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól ciki a szüzesség?

Figyelt kérdés
F19.
2019. jan. 18. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs előírás.

1). Ha lány vagy, akkor olyankor veszted el, amikor akarod.

2). Ha fiú vagy, tartsd tiszteletben a lány akaratát, hogy eddig szűz maradt. Ő dolga és nem a tiéd.

F.

2019. jan. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
20 tól felfelé gáz
2019. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor fogjatok már fel? NINCS ILYEN. Az sem gáz, ha valaki szuz és az sem ha már nem az. Mindenkinek a saját döntése mikor és kivel szeretne szexuális kapcsolatot létesíteni. Egyedül az a gaz amikor mások azzal foglalkoznak ki szuz és ki nem:) 18L
2019. jan. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Orbitális baromság, hogy bármi ilyen ciki lenne.

Ez csak annak ciki, akinek nincsen agya, és aki szerint a nincs is más ismérve az érett, felnőtt embernek, csak hogy mennyit toszik.

Amikor eljön az ideje, eljön az ideje. No para

2019. jan. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem ciki. Ha valaki szerint ez ciki akkor az illetőre szégyenteljes nem rád
2019. jan. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem ciki.

Régebben én is így gondoltam de így utólag bele gondolva semmi ciki nincs benne. Annyiból rossz, hogy az ember kíváncsi rá hogy milyen, de nem tudja megtapasztalni.

De előbb utóbb te is meg fogod tudni milyen:)


Én 20 évesen szexeltem először, de csak alkalmi volt, barátnőm még nem volt, most 21 vagyok.

2019. jan. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Karena26 ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki a nászéjszakáig! Sőt, a mai világban nagy kincs a szüzesség, főleg a fiúké! Ne pazarold el akárkire az első alkalmat; ajándékozd magad az igazinak, aki megtisztel azzal, hogy egy életre a társad lesz!
2019. jan. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát, igen... kibírni a nászéjszakáig...

Szerintem azért jobb előtte gyakorolni párszor, hogy az a bizonyos éjszaka ne a véres törölköző (lepedő) mosásával végződjön.

2019. jan. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sehány.
2019. jan. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki egyáltalán. Én azt hittem hogy igen, de visszatekintve egyáltalán nem az. Sőt, egy nagyon jó dolog, ha a életed szerelmével veszíted el és nem egy random partnerrel. Szóval szerintem megéri várni.
2019. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!