Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez azt jelenti, hogy szexinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy szexinek tart vagy csak a baratainak akar mutigatni?

Figyelt kérdés
Van egy pasi -akivel nem vagyunk egyutt mert baratnoje van de elszorakozgatunk es ahanyszor terdelek elotte mindig mondja , szeretne kepet csinani rolam ahogy csinalom neki hogy kesobb felhasznalja mikor kielegiti magat... azon gondolkodtam, hogy ezt vegyem boknak vagy inkabb csak ugy a haverjainak mutogatna.
2019. jan. 18. 22:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*mutogatni
2019. jan. 18. 22:13
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
dicsekedni akar veled, nem ajánlom...
2019. jan. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Aztán térdelhetsz az összes haverjának is, ráadásul ha a nője meglátja a képeket akkor még meg is tép!

Az első még csak-csak, de a második már necces!

2019. jan. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Mind2.

Lehet h rá masztizik a későbbiekben, de az tuti h megmutatja a haverjainak is. És te is benne leszel a kép gyűjteményében, mert ne hidd azt h csak neked mondta ezt eddig :)

2019. jan. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Tarthat szexinek, de hogy nem ezért kér meg, arra mérget veszek. Inkább dicsekedni akar a barátainak, esetleg felteszi a képedet az internetre... (aztán zsarolni fog vele téged)
2019. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Az én barátom rengeteg képet és videót csinál rolam , de egyet sem mutat meg a haverjainak. Szerintem csak a gyerekes nyomorékok csinalnak ilyet:)
2019. jan. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Kár, hogy nem fejlődött ki a gerincetek. Emberek is lehetnétek....

Attól eltekintve, hogy ordas ku...va módjára egy másik nő párját cidázod, nyugodtan fotóztasd csak le magad. Aztán ne csodálkozz, ha felismernek majd az utcán is.

2019. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Ugyanmár 7-eske, ne izgulj: a szopás nemzeti sport, s mivel mindenki csinálja, fel sem tűnik már!
2019. jan. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
szerintem palira vagy véve ,de a te dolgod
2019. jan. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, hogy ö miért csinálja. Én tényleg azért szoktam ilyent tenni, hogy amikor kiverem akkor is izgasson az emléke.
2019. jan. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!