Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Be akar mutatni a barátainak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be akar mutatni a barátainak. (? )

Figyelt kérdés
Barátommal 2 hónapja jöttünk össze, és már korábban is hívott el buliba ahol a haverjai is ott vannak. Akkor még nagyon korainak éreztem a dolgot és féltem, mivel nem ismerek közülük senkit ezért nem is mentem. MOst viszont már úgy érzem, hogy itt lenne az ideje ha megismerném a társaságát és hívott is egy "házibuliba" hozzá ahol ott lesz pár haverja. Viszont most megint félek.. félek attól, hogy majd enm fognak kedvelni vagy el leszek hanyagolva, meg hát azért most találkoznék velük először és parázok. Tudom hogy magamat kell adnom azzal nincs is baj..csak én egy olyan csendesebb fajta lány vagyok és félek, hogy majd kilógok a sorból.
2015. febr. 16. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:
A társaságtól függ , lehet szerencséd is!
2015. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!