Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rajtakaptak már? Vagy te valakit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtakaptak már? Vagy te valakit?

Figyelt kérdés
Elkaptak mikor masztiztál vagy szexeltél?Vagy te valakit ilyesmi esetben vagy akár meztelenül?gondolok itt idegenre és családtagra,rokonra,ismerős barát stb is:) kort nemet:)

2019. jan. 19. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Én, a szüleimet

Töltő kellett volna és benyitottam

A vicces meg az volt h nem jött le és elkezdtem beszélgetni apámmal h “biztos h nem zavar ha nálam marad egész éjjel” és valaszolt is de tok természetes arccal

Akkor esett le mikor anyam vörös fejjel kiabálta h “kifelé”

Nagyon kínos volt

2019. jan. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Velem csomó ilyen történt.

Nekem is volt,hogy a szüleimre nyitottam rá amikor anyám szopta apámat.

Egyszer meg a nővérem az újdonsült barátjával otthon dugtak,és a (tesóm beteg volt ezért otthon volt a szüleink meg dolgoztak,én meg mentem haza a suliból)konyha asztalon voltak a tesóm meg pont elélvezet azután a szüleimnek kitaláltam valamit,hogy vegyünk egy új asztalt.

Egyszer én meg a barátom a fürdőbe voltunk és hát belerakott a mosdóba,hát hogy kinyaljon de anyám benyitott mert wc re ment

Amúgy így belegondolva be is zárhattuk volna az ajtót de mindegy.

Igazi szex család vagyunk

👉👌

2019. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

“a szüleimnek kitaláltam valamit,hogy vegyünk egy új asztalt.”

Ez kesz sírok 😂😂😂😂😂😂

Bar én is ugyanezt tettem volna mert minden egyes pillanatban bevillanna az a kep 😂😂😂😂

2019. jan. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Igen! Ráadásul a temetőben, és a rendőrök. De nagyon normálisak voltak!
2019. jan. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
maszti közbe buktam már le
2019. jan. 20. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt h osztalytarsamat meglestem maszti közben:) meg eccer saunaban neztem egy pasit es direkt ugy csinalt hogy felre csusszon a törölközöje es lássam a merev farkat
2019. jan. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az asszony a konyha asztal szélén ült lábai közt egy idegen fiatal srác "ácsorgott".

Az asztal még meg van.

2019. jan. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Én egyszer úgy hogy épp a kádban voltam és anyukám pont akkor nyitott be mikor történt a láncreakció :D de szerencsére sikerült eltakarni közbe.. de az arcomon nem kimutatni nehéz volt..

Melleseleg hány éves vagy?(kiváncsiság)

2019. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem a szüleim kaptak rajta. Fiú vok.
2019. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
apu előtt buktam már le fiu vagyk
2019. febr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!