Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok fontos számotokra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok fontos számotokra, hogy milyen ízű a fiútok ondója?

Figyelt kérdés
Vagy mástól is függ, hogy lenyelitek-e?

2019. jan. 19. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem árt ha finom és jó illatú!
2019. jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Szinte mindenkinek ugyan olyan ízű, ezen nem nagyon lehet változtatni.
2019. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nem szeretem, ha valaki kávézik, mert attól nagyon keserű, meg a cigitől is rosszabb, azért egy egészségesen táplálkozó srácnak egészen dúsabb és ízletesebb az ondója.

Amitől kiakadok, ha valaki direkt ananászt eszik előtte. Már emiatt undorodok meg lassan az ananásztól, szerintem nagyon gusztustalan íze és szaga van az ondónak, ha előtte bezabál valaki ananászból.

2019. jan. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Már a sokadik kapcsolatomban vagyok. Randiztam teljesen egészségtelen életmódot folytató pasival, akinek már az illatától is rosszul voltam és randiztam nagyon egészségesen étkező férfiakkal is, akiknek bár sokkal finomabb volt ízre, mégis émelyegtem tőle, tehát egyik típusnak sem nem nyeltem le.


És itt van a mostani párom. Imádja ezeket a szemét kajákat, csak ilyet eszik, literszámra issza a kávét is, tehát mindent lehet a táplálkozására mondani csak azt nem, hogy egészséges.

Viszont vele valahogy annyira erős a kémia, hogy számomra mégis annyira finom az ondója, hogy már-már ott tartok, hogy a számba élvezzen el mindig.


Nagyon fontosnak tartom azt, hogy milyen az íze az adott férfinek.


21/N

2019. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindeg ymilyen az íze ha már a számban van akkor le nyelem
2019. jan. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!