Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondja mindenki, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindenki, hogyha egy fiú nem magas, akkor legalább legyen kigyúrva? Csajok, nektek tényleg ennyire fontos, hogy ilyen legyen a fiútok?

Figyelt kérdés

Én ilyen alig 50kilós girnyó vagyok, de én szeretek ilyen lenni, legalább nem kell szenvednem a túlsúllyal, bármit megehetek és bármennyit, akkor sem tudok úgysem elhízni. A hozzám hasonló vékony, pici csajok a gyengéim, de mostanság mindneki azzal jön, hogy túl sovány vagyok meg, ha nem vagyok magas, akkor legaláb legyek izmos, kondizzak. De mégis mióta lett ez a divat, miért nem tudnak úgy elfogadni, ahogy vagoyk,hát senkinek sem jönnek be az aranyos, pici fiúk már?

Pár éve még lányok is mosolyogtak meg fordultak utánam most meg az a divat, hogy magas, izmos fiúja legyen még a pici lányoknak is én úgy látom. Hát már tényleg nem tud egy pici lány sem vonzódni a vékony, alacsony fiúkhoz vagy mi van?



2013. márc. 21. 19:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%

A kigyúrtság nem egyenlő az izmossággal, ezt jegyezd meg!

Szerintem alap hogy egy férfi férfiasan nézzen ki, lássunk rajta egy kis erőt, nem "elfúj a szél" alkatot. Ennyi. Nem kell izomagynak lenned.

Pár éve még fiatalabb voltál, persze hogy akkor más miatt és máshogy néztek rád :D

2013. márc. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 first blood ***** válasza:
79%
ez azért van, mert nincs biztonságérzete egy olyan fiú mellett aki könnyebb még nála is :D Bár nem tudom hány éves lehetsz, ha 50 kiló vagy, mert én kb általános 5.-ben voltam annyi :D
2013. márc. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
szereted a focit haver?akk üsd be a gugliba h Xherdan Shaqiri,és megtudod h milyen lennél kigyurva...inkább szedj fel pár kilót
2013. márc. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
47%
190 cm vagyok és 95 kg. De nem hájból, viszont izmos sem vagyok, vastag csontozatú, hulla komolyan.
2013. márc. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

De már ti is ezzel jöttök, amúgy meg mondomk, hogy nem tudok hízni, ez kb. olyan, mintha egy 100kilós haveormnak mondanám hogy fogyjon le, mission impossible. Nem magyarázkodom tovább egészségügyi okok miatt nem tudok hízni, legyen annyi elég. Másrészg meg alapból szeretném, ha a lányok így fogadnának el és nem valami nagy tömegű törpeként. Hányok azoktól. Azt mondom hogy úgy 5-6kiló még rám férne, de csak izomban, de több semmiképp sem kéne, viszont mivel ezt úgysem tudom megvalósítani így ezzel kell gazdálkodnom, fogadjank már el így a csajok. :D

Most én sem várom el, egy 60kilós lánytól, hogy fogyjon le, ha nekem úgyis megtetszik, na értitek. :D

2013. márc. 21. 20:08
 6/22 first blood ***** válasza:
20%
ez pont olyan, hogy neked miért nem tetszik az, ha a lány 190 centi és 130 kiló?
2013. márc. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%
Hát akkor minek jöttél ide? Hogy meggyőzz minket? bocsi, de akinek a testesebb pasik tetszettek, az észérveidtől sem fognak nekik mások tetszeni. Szóval felesleges. Akkor maradj ilyen, remélem találsz egy jó kis lányt, csak akkor ne rinyálj ha már eldöntötted hogy ilyen leszel. Mindenkinek az tetszik, aki....
2013. márc. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
50 kiló? Én 55 vagyok lányként, és nem igazán jönne be olyan fiú aki könnyebb/vékonyabb nálam :D nem jönnek be az izomállatok, de azért nézzen ki valahogy egy férfi :D
2013. márc. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
4es,de dúrva!!!én is 190/95 vok!Nem hittem,h van vki pont ilyen:)lehet megvan az elveszett féltestvérem?
2013. márc. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

8-as, én vagyok a te pasid

190/95

2013. márc. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!