Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek mennyi volt a legrövide...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyi volt a legrövidebb idő, míg elélveztetek? Fiú vagy vagy lány?

Figyelt kérdés

Nekem fél perc se kellett, többedik orgazmus volt. Azt se tudtam, hogy tudok ilyent. Lány vagyok.


Erre azt mondta a párom, hogy "ezt a puncit nem lehet utánozni" meg ilyesmiket mondott. Ez mit jelenthet? Még alszik, nem tudom megkérdezni meg valószínűleg úgyis kimagyarázza, hogy nem emlékszik rá.


2019. jan. 20. 09:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már olyan, hogy 2-3 percig tartott, de az ilyet egyáltalán nem élveztem. Sokkalta jobb, ha hosszan tartó.


F

2019. jan. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Feleségemnek is elég kb 1 perc. Persze, alapos előjáték után.
2019. jan. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kb 20 másodperc igazi gyorstüzelő vagyok
2019. jan. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De ez nem rossz, ugye? Komolyan kérdezem.
2019. jan. 20. 10:02
 5/16 anonim ***** válasza:

Pont a napokban történt meg.

Gondoltuk párommal kipróbáljuk az analplugot. Miutan mar bent volt és meg akart lovagolni ép hogy kettőt pacizott és úgy eldurrantam mind az állat. Szoval nem volt 5 másodperc:)

2019. jan. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kiben volt a plug? :)
2019. jan. 20. 10:39
 7/16 anonim ***** válasza:

Lehet megkövezel.

Szerinted kiben?

Bennem:)

F

2019. jan. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Dehogy! Mi tegnap rendeltünk. :)
2019. jan. 20. 10:52
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja hát akkor nem vagyunk egyedül;)
2019. jan. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem..:) szerintem nincs ebben semmi kivetnivaló. Nekünk van felcsatolhatósunk is. Szerintem nem ártunk vele senkinek, nem hinném, hogy emiatt kevesebbek lennénk vagy rosszabbak. :)
2019. jan. 20. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!