Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az nagy gond ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az nagy gond ha engem a durva szex izgat fel?

Figyelt kérdés

Ez egy kapcsolatban lehet gond? Azaz lányok ti mit mondanátok erre,ha ilyesmivel állna elő a párotok,hogy őt az 5 perces esti numera nem hozza lázba,hanem a durvább verziót kedveli? A-Zig mindent beleértve?(Tudjátok kötelek,pálcák,ostor,vibrátorok.. stb..mint abban az ominózus filmben) Ezt így el lehetne fogadni? Vagy annyira nem és inkább kicsit változtassak magamon?:D Egyébként tök hétköznapi,romantikus embernek mondom magam,de az ágyban nem szeretem a megszokottságot,meg az összebújós romantikus blablablat sem.. :/.


22f



2019. jan. 21. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:

nem nagy gond


én is hasonló vagyok egy ideje és nem tapasztaltam, hogy gond lenne, igaz én célirányosan ismerkedtem, de később komolynál is pont ilyen lányt fogtam ki aki ezt élvezi :)


25F

2019. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gond, sok nő is szereti a durva szexet, csak belőlük valahogy nehezebben nézik ki, főleg ha nem kihívó a külsejük.. pedig aztán..😄 20/L
2019. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
olyat kell keresni,aki társ ebben,,én is szeretem a durvabb dolgokat mega csunya beszédet felizgat f
2019. jan. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt szeretem, csak olyat kell találni, aki ugyanígy van. 29N
2019. jan. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem is a durva szex izgat, unom a lagymatag misszionárius pózos lötyögést. Még egyáltalán nem próbáltam ki viszont mindent, nem tudom mennyire mernék elmenni messzire.

Szerintem ha céltudatosan keresel találsz ilyen lanyt.

2019. jan. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Csabah74 ***** válasza:
Nehéz találni,olyan nőt,aki hasonlóan gondolkodású,de majd lesz 45f
2019. jan. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Manapság nem nehéz találni olyan nőt, aki hasonló gondolkodású. De azért, tudjátok, a nő nő marad, bármeddig sodorja is a feminizmus. Egy idő után szüksége lesz romantikára, szerelemre, ahol nem puszta szexobjektumként van jelen, hanem imádott istennőként.
2019. jan. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!