Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Próbálkoztam szextingel egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkoztam szextingel egy lánnyal, de valahogy nincs neki fantáziája hozzá?

Figyelt kérdés
Nincs neki fantáziája,én ezt szóvá tettem neki..azóta nem ír,szerintetek van úgy értelme hogy csak tőszavakban próbálja a másikat felizgatni? Szerintem egy 2-3 mondatos dolgok jobban fel tudjak izgatni a másik félt. Üdv: 23F

2019. jan. 21. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
A lányok nagyon bénák ebben.. Ők nem akarnak téged felizgatni csak saját maguk szoktak törődni. Nézz meg egy tipikus női fantáziát. Nem arról szól h a másikkal mit csinálna hanem arról hogy mit csinál ovele egy pasi. Undorító...
2019. jan. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*magukkal
2019. jan. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Érdekes meglátás,szívesen kipróbálnám pedig milyen az amikor egy nem óvodás szókincsű nővel/lánnyal szextingelni. Nem volt még ilyenben részem.
2019. jan. 22. 00:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egyet kell èrtenem az elsővel pedig èn is nő vagyok.
2019. jan. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne általánosítsunk. Valóban az emberek nagy része, nemcsak a nők, a férfiak ugyanúgy csak a saját örömüket tartják szem előtt. Szinte kivétel nélkül ütközöm abba a problémába, hogy miután én több mondatban, normálisan megfogalmazva írom le a gondolataimat, visszakapom egy 'folytasd' vagy 'ezt ne így csináld ' esetleg 'jó ' választ "férfiaktól", ami rendkívül lehangoló tud lenni.

Én például hiába szeretném csinálni, hiába izgató az alapötlet, ha nincs rá megfelelő partner, akkor veszett fejsze nyele.

Ki kell fognod egy olyan lányt, nőt, akit szintén kellően izgat az egész, és a célja mindkettőtök öröme. :)

L

2019. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!