Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehet az, hogy hiába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy hiába sikerül többször is elmennem egy aktus alatt, mégis úgy érzem, hogy kell még?

Figyelt kérdés

Valahogy sosem érzem azt, hogy elég volt a szex, hogy mára ennyi. Mindig úgy érzem, hogy kell még, akarom, pedig sikerül elmennem.

Lány vagyok.

Az aktusok nem rövidek, mostanában csak 1-2 nap telik el kettő között maximum.


2019. jan. 22. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Hormonok..
2019. jan. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem akkor szokott ez lenni, ha egy olyan kicsit átlagos, semmilyen a szex. Már nem vagyok tinédzser, kicsit több kell egy szép puncinál, hogy élvezzem a szexet, és ha csak tényleg mezei dugást csinálok, akkor olyan hiány érzetem van. Ha van megfelelő húzás, előjáték, pajkosság, perverzkedés, akkor egy orgazmus is ki tud elégíteni hetekig. Ha csak sima misszionárius szex van, még ha naponta is, akkor egyszerűen kielégületlen vagyok.

Ez már nem zacskó ürítés, hanem az agyamat, fantáziámat is ki kell elégíteni

2019. jan. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok, felizgat rendesen, nem csak egy dugás. De olyan...nagyon jó érzés és valahogy úgy érzem mindig, hogy nem elég.
2019. jan. 22. 12:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Hozzaszokott az agyad a dopaminhoz. Dopaminfuggoseg.
2019. jan. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Le kell róla szokni vagy mi? Egy hét után kb nem hiányzik annyira. Így, hogy gyakori a szex...így mikor elmarad, nem kapom, amire vágyok, akkor frusztrált vagyok. Aztán ha megkapom, sokkal jobban érzem magam.
2019. jan. 22. 13:23
 6/7 anonim ***** válasza:

"Én lány vagyok, felizgat rendesen, nem csak egy dugás. De olyan...nagyon jó érzés és valahogy úgy érzem mindig, hogy nem elég."


az rendben van, de általánosságban írtam. Neked is egy egyszerű dugás csak zacskóürítés, de igazán jó és tartalmas kielégüléshez több kell néha egy sima szexnél. Szerintem te is arra vágysz, arra az extrára, és amíg azt nem kapod meg, addig hiányod lesz.

2019. jan. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem élvezel el rendesen, csak úgy jó-jó de nem több.

Ha úgy elélveznél hogy majd elájulsz akkor nem kellene olyan sokszor.

2019. jan. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!