Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal nök Magyarországon nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nök Magyarországon nem viselnek olyan jeleket ami megmutatja az ö szexualitásuk? Mint máshol a koitusz gyürü?

Figyelt kérdés

Én Amerikában nöttem fel, de édesanyám Magyar nő, ösz óta lakunk Magyarországon de nekem itt nehéz ismerkedni lányokkal.

Egyik kézböl a nyelv némileg nehéz, de igyekezek fejlödni a nyelvben. Másik kézböl Magyar szokások különbözöek, a kultúra is eltérö.


Nálunk odahaza fiatal nök sokan hordtak szimbólumokat, jeleket amiböl tudta mindenki ök szüzek még. Ez a koitusz gyürü. Itthon ilyet nem látok nökön, kérdeztem többet is, de nem tudta egyik sem közülük mi az.


Nekünk ismerkedni így könnyü volt otthon, és nálunk büszkeség olyan nö párja lenni aki még szüz. Nöknek ugyanugy a szüzességük értéknek számít, büszkék rá ök is, óvják is kapcsolatban is.

Ez Magyarországon nem szokás? Máshol ban Európa láttam már hasonlót például Hollandiaban, ott is volt fiatal nö koitusz gyürüvel.


Köszönöm segitségeteket és nyelvért bocsánat, tudom nem vagyok benne helyes, sajnálom.


2019. jan. 22. 17:28
 1/6 anonim válasza:
100%
Magyarországon nem szokás, mert ezt sokan nem vállalják fel. Azt hiszik ez ciki vagy szégyenletes. Csak akkor tudod meg ha közelről megismerkedsz vele és megkérdezed. Magyarországon a nők azért hordanak ékszereket mert tetszik nekik és mert tetszeni akarnak másoknak. Más jelentőséggel nem bír az ékszer itthon. ( Persze ez az én szubjektív véleményem / feltételezésem )
2019. jan. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Különös. Nem értem! Otthon sosem hallottam cikinek vagy szégyennek a szüzességet, mi máshogy vagyunk ezzel a kérdéssel, ez büszkeség nálunk.

Olyan zárkozottak a nök, mi nálunk szexben nyitott a beszéd, itt ez is máshogy mutat, így furcsán tekintenek az emberek rám ha olyat mondok amit szerintük nem illik, érzem nem vagyok akkor körükbe való, szerintem ez rossz.

2019. jan. 22. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Hallottam róla. Olyan kontextusban, hogy Britney Spears, meg Selana Gomez hrdott ilyet.


Nem ciki szűznek lenni, de mi ennek nem tulajdonítunk különös jelentőséget.

Mi megéljük a szexet.

Persze nem kell sok partner, de ma már szinte senki sem tartogatja magát az esküvőig...

2019. jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk ilyent még nem hallottam, egyszer olvastam, hogy az USÁban van ilyen, de úgy tudtam, csak vallásosaknál.

Hogy szűz-e a csaj? Ezt csak egy beszélgetés után fogod majd megtudni!

(P.S., segítségképpen: "magyar", mint nyelv és nép: kis "m")

2019. jan. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segitseget. Kedves töled:)


Igen Selena hordott ilyet, de az nem igaz hogy csak vallásosok viselnek szimbolumot, elterjedt más körben is, sokan használják szokásként. Gyakran szülő ajándéka fataloknak. De például férfiaknak nincs ilyen, ez kicsit rossz. Mert ennek van üzenete egy fajta ambivalent, tudod, mikor férfinek nem büszkeség ez, nönek viszont igen, ez tesz fel kérdéseket, kirekesztés? Nö többet ér mint férfi? Ez csinál sok vitat emberek közt. Ez nem jó, mi sem vagyunk tökéletesek, mi is a fejlödésen megyünk át.


Elöbb lehet viccest irtam. De bocsánat! Barátaim adtak nekem javasolták, hogy próbáljak fogalmazni más idöben is és bonyolultabban, mert ugy jobban megy majd fejlödésem. Csak ez nehéz, nem müködik jól. Érzem. lol


Nem értem mit jelent 'Mi megéljük szexet' ez azt jelent, élvezni, csinálni?

Nálunk is több partner van. Mi is szexelünk, szüz lányok is, és Szüz nöknek is van több partner évek alatt, de szüzességet csak annak adják akivel éreznek szerelmet és házasodást is szertnének velük.

2019. jan. 22. 20:22
 6/6 anonim ***** válasza:

:D

Ne viccelj már, ez a marhaság akkor volt divat, amikor Miley Cyrus meg Demi Lovato volt a legnagyobb Disney sztár és ők hirdették. Persze ők is szexeltek össze vissza akkor is, csak valamit el kellett adniuk a tinilányoknak.

Azóta ők is jót röhögnek ezen, főleg a Jonas Brothers.

2019. jan. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!