Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha elmegyek egy lakások...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek egy lakások fizetős lányhoz, ti mit válaszoltok az ott lakó nyugdíjasnak, ha kérdezi hova mész?

Figyelt kérdés
Amúgy szokott ilyen előfordulni?

2019. jan. 22. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem szokot elofordulni :)

De azt mondodd neki hogy az egyis ismerosodhoz mesz es pont:)

N

2019. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Élő fordul szerintem

Vagy nem válaszolsz vagy annyit mondasz egy barátomhoz,ismerősömhöz,dolgom van De nem érek rá -beszélgetni csókolom további szép napot.

Nyilván nem fogod be nyögni hogy Bonitához, jöttem fényezésre és 20 della lesz a kezelés

Ennyire életképtelen ne legyél már mert sírva fakadok

N

2019. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2


Nem vagyok életképtelen.

2019. jan. 22. 18:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Kíváncsi" szomszéd nyilván mindig van :D

Rázd le valami ökörséggel, pl soros küldött, de lehetsz hivatalos is, megmondod, hogy biztosítós vagy, ha kérdezget, akkor azt feleled, hogy nem adhatsz ki infót a leendő ügyfeledről mert a munkahelyeddel játszol.


De pl jöhettél magán úton is, mondjuk egy bútort nézel meg valakinél.. lehetsz állatorvos is aki egy cicát ment meg..

ne legyél életképtelen:)

2019. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4


Fentebb már leírtam kommentben.

2019. jan. 22. 18:19
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

ez nem így működik:)

én sem attól leszek boldog, mert leírom, hogy az vagyok..

2019. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem egyszer előfordult, hogy amikor bementem a kapun, egy nő szóba elegyedett velem. Mivel még sosem látott és nyilván tudta, hogy az egyik lakásban prostik dolgoznak, finom célzásokat tett. Amikor a liftben megkérdezte, hogy a harmadikra megyek-e, már céklavörös voltam... :)
2019. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%

első két leányzó nagyon képben van :D csak nem iparosok?

amúgy tényleg nem szokott, de ha kérdezik mond azt, hogy adótanácsadásra mész!

2019. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 K.L.Kiss ***** válasza:
A válasz habitus kérdése. Van aki simán azt válaszolná: - Megyek kiüríteni a cerkát. Van aki pirul. Nem vagyunk egyformák.
2019. febr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor beszáll vagy sem, Mami?
2019. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!