Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy valódi támogatós kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy valódi támogatós kapcsolatban mennyit szokott kapni az eltartott fél, ha az egy dekoratív lány?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok ahol a 2 fél nyilvánosan is egy párt alkot, akár össze is kötöznek és jobb esetben legalább barátság van köztük...

De a kapcsolatuk alapja az a támogatás és a szex.

Ezek fényében bizonyos dolgokban megengedőbbek egymással a felek mint egy átlagos kapcsolatban szokás.


Hogy szokott ez menni? Van egy összeg amit havonta kifizet a támogató? Ez körülbelül mennyi általában, hogyha nem szésőségesen gazdag emberekről beszélünk mint Andy Vajna?



2019. jan. 22. 18:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
96%

Mennyire csicska már az ilyen ember. Férfi vagy te egyáltalán, vagy egy meztelencsiga?


Ha ezt előadod így sugárban okádnak tőled a csajok.


Már bocs, de látszik, hogy fingod nincs a pénzről és hogy mire jó.

Lehet meg tudsz venni egy csajt, (Már ha nem orbitál kamu a kérdés, mert szerintem az. Ha gazdag szukafattya lennél, fel se merülne ez a kérdés)... de az lóf..sz.


Majd rájössz, hogy a vásárolt szex, meg se közelíti azt amikor nem csak a zs-ért van veled a csaj. Teljesen más világ az egész... ezt meg lehet játszani, csak épp te nem fogod elhinni. Bár az is lehet igen, mert sohasem szeretkeztél még olyan lánnyal aki megőrül érted, és kisvödörrel kell kimerni a puncinedved alóla, úgy begerjeszted.

Ehhez képest egy qrva, vagy sugar girl... Lónak a f...sza. Nem ér az 800K-t/ hó, ezt garantálom. Ennyi pénzből bárkit férfivé faragnék... és akkor soha nem jutsz ilyen mélyre, hogy sugar daddy lennél.


Pénzen húsmaszturbációt tudsz venni csak, viszont pénzzel érdekes emberré válhatsz, ha okosan használod fel. Ebben hadd ne adjak tippeket, szedd össze a fantáziádat és a tökeidet.


Azt a vállalkozást pedig ki kell érdemelni kis barátom. Mert el fogod csak kótyavetyélni. Ugyanis apád vérrel küzdött érte nulláról, te meg ölbe kapod és csak a 3.5 milliás fizetést látod benne.

2019. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Azért nem tudok normális kapcsolatot elképzelni, mert valami gond van velem.

Alapvetően nem vagyok pszichopata, vannak barátaim, de nem bírom a szociális helyzeteket (mégsem a klasszikus szociális fóbiám van).

Szerintem meg tud kedvelni egy nő, vagy bármilyen ember de szeretni nem nagyon lehet... Egy idő után teher számomra, hogy foglalkozni kell a másik lelkével, egy hagyományos kapcsolatban ez pedig szakítást eredményez. Ha van időm kipihenni azt a fáradalmat amit a szociális ingerek, társas viselkedés okoznak, utána megint tudok őszíntén foglalkozni másokkal, de ez esetenként több hónap.

Egy kapcsolatban örülök ha jól elvagyunk, vagy a csaj boldog, de őszíntén engem az sem zavar ha esetleg van valaki más is a képben.


Persze ez csak elmélet, mert kapcsolatom még nem volt.

De szűz egyébként nem vagyok.


Ez az átlag szemében biztos nagyon elitélendő, de nekem az lenne a fontos, hogy nagyon nagyon jól nézzen ki és akkor én már csak azért is tudnám szeretni, rajongani érte.

Nem mellesleg pedig izgat, ha jóval magasabb szint a nő nálam külsőben...


Különben sokat dolgozom, tanulok és van hivatás tudatom is.

Számomra pl. egy bizonyos dolog amit tanulok sokkal fontosabb mint az ilyen szerelem meg ilyenek...


Szerintem nem az határozza meg a férfit amit a #11. ír, de amúgy pont nem érdekel, hogy ki szerint vagyok és mennyirs férfias.

2019. jan. 22. 21:51
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Jó csak érted, egy férfi megküzd a nőért, folyton elesik, vérzik az orra... de tovább harcol és végül talál egy olyan nőt aki feltétel nélkül szereti.


Akkor is ha nem foglalkozol állandóan a lelkével, akkor is ha szar kedved van. Akkor is ha lukas pizsamában kócos hajjal ülsz a fotelban.


Férfiasság alatt azt a vonzerőt érzem amivel meghódíthatod a nőket. Ez bizony nem alakul ki magától, KÚÚÚRVA keményen kell érte melózni. Nem elég a hivatástudat, nem elég a fizetés, hanem férfi attitűdöt kell nevelned magadból.


Állítom hogy neked kutya bajod nincsen, egyszerűen csak elkényelmesedtél a 4 fal között. Nem mész sehová és fárasztanak az emberek. Csak azért tudom, mert én pontosan így voltam 6 évig. B...szott munkamániás karrierista lettem, sehová nem jártam. Csak az egyetem, munkahely, lakás útvonalat jártam be, és szinte mindenkivel megszakítottam a kapcsolatot.


Utólag beláttam, hogy hatalmas hiba volt, mert minden nappal csak távolodtam az emberektől, és ez egy szerzett állapot, nem feltétlenül egy pszichiátriai betegség. Az hogy baj van veled szerinted, az egy jó jel, hogy felismerted... viszont arra is rájöhetsz, hogy ezen lehet változtatni. Marha nehéz, de lehet.

2019. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg én ezek után elmentem egy tényleg baromi jó csajhoz. Azt hittem a pénzen vett szex is van olyan, mint amikor szeret a csaj. Azt hittem egy felszabadult dugás lesz...


Óriásit tévedtem, a csaj hiába volt elit jó nő (sokba is került :D), szép cicik, seggig érő haj... jó mozgás, még el is játszotta hogy élvezi.

...én meg feküdtem... és tudod mit éreztem? Totális kiüresedést. Egy fekete űrt éreztem.... Komolyan megkérdőjeleztem még a nemi identitásomat is.? Bu...zi lettem? Itt lovagol rajtam egy modell csaj és én meg depressziósan fekszek és ürességet látok magamban.


Életem legjobb tanulsága volt, mert rájöttem mennyire más az egész mikor tényleg vonzódik hozzád a csaj, mint az elektromágnes. Ha nem is szerelemből elsőre, de utána voltam egy helyes lánnyal (hiába volt kisebb melle... és nem olyan gazella combjai) maga az érzés amikor súg valamit a füledbe és élvez magához szorítva és tudod hogy őszintén teszi, nem sz..ros 800 lepedőért. Áh ezt nem lehet összevetni.


Egyszerűen nem tudnám élvezni... ennél még a recskázás is jobb akkor már. Aztán lehet csak én vagyok rosszul bekötve, és neked simán adná egy élő guminő, de amíg ki nem próbáltam nem hittem el én sem.

2019. jan. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha a nőre szánt pénz töredékéből megfelelő pszichoterápiát kapsz 100% hogy utána találsz egy nőt aki magadért fog szeretni és pont le...ja hogy mennyit keresel.
2019. jan. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
91%
Ennyi pénzből miért nem mész el inkább plasztikáztatni? Akkor találnál egy olyan lányt, akinek nem kell havonta fizetned.
2019. jan. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ez annyira szánalmas...
2019. jan. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Miért bántjátok azt aki őszinte! Amúgy nagy tévedésben vagytok,a mai világban nagyon sok torzult világképű ember él, sőt !!! Miért ne találhatna olyat , aki a pénze miatt jómódban, biztonságban , kényelmesen és még valamennyire szabadon is élne vele együtt?? Vannak akiknek ez jelent mindent vagy sokkal többet is tenne ezért! Mind a ketten megkapják amire vágynak, mi ebben a rossz! Idővel szerintem úgy is betoppan az igazi szerelem és akkor átértékelődik minden , amit erről gondol! Esetleg pont az is lehet idővel , hogy a laza kapcsolat hozza meg az érzéseket. Szerintem működhet ez a kitartott dolog, nagyon sokféle az emberek értékrendje, ki az egyéniséggel, ki a külsővel fogja meg a neki való párt, a pénz is működhet simán szerintem, a lényeg hogy mind a két fél boldog legyen közben!
2019. márc. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Na itt van a kutya elásva.


Nagyon nem mindegy hogy MEGVESZED a csajt a puncson x összegért havonta. Ez nagyrészt a húsmaszturbátor kapcsolat.


Vagy pedig a randikon derül ki, hogy jól élsz tele vagy önbizalommal. Igen fokozza a teljes kép vonzalmát, ha egy új Volvoval viszed el hétvégén valami kalandra a csajt, mint egy lefingott széteső Suzukival, vagy semmivel.


Ez a baj az ölbe hulló vagyonnal, hogy szart sem ér önbizalomban, ha nem jóképű az illető.


Nekem nulláról kellett felküzdenem magamat, saját erőből sok év tanulás után, úgy hogy 60-70 ezerből éltem sokáig.


Tehát nem mindegy hogy megveszed a csajt, vagy kialakítod a vonzalmat a pénz+ egyéniség miatt.


Ha csak pénzed van, az kutyaszart sem ér... mert úgy meg fog csalni mint a rosseb, és unottam fekszik ahogy tömködöd bele a kis farkadat.

2019. márc. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Napi 10ezer Ft költőpénz a legtöbb külvárosi csajnak elég.

Napi 20ezer pedig a belvarosiak 90%-ának is a mennyorszagot jelenti, amiért majdnem bármire képes, mégpedig őszinte örömmel.

2019. márc. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!