Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora volt a legnagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora volt a legnagyobb élvezés amit adtatok vagy kaptatok?

Figyelt kérdés

Ma majdnem 2 oran at jatszottam a baratom peniszevel.

Kezzel, szajjal, cicikkel vegyesen.

Az utolso 10 percben mar remegett a laba majd mikor lattam hogy mar nem birja akkor rsgyorsitottam es hat olyan erovel tort ki...

Nyaktol lefele mindenem tiszta sperma lett.

Fantasztikus volt latnom es atelnem ezt az elmenyt.

Nektek hasoblo tortenet?


19/L



2019. jan. 22. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

Ezt a hulyeseget:DD

N

2019. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb próbáld ki a makkmasszázst ;) Olvass utána :)
2019. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%

1235413.2345 pontos volt a legnagyobb, amit adtam

és 42123453.2123 pontos a legnagyobb, amit kaptam.

2019. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A legjobb, amit kaptam: A lány nem győzte nyelni.

A legjobb, amit adtam: 12 orgazmus 1 aktus alatt.

2019. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Milyen skálán és mi szerint kéne ezt mérni szerinted?

A legnagyobb orgazmus amit én okoztam az nem számban volt sok. Az orgazmus külső jegyei elég hasonlóak, szóval mértékben lehetne csak hasonlítani, azt meg másnak nem lehet leírni. Annyit tudnék mondani rá, hogy egy másik lány lett utána a nap hátrelévő részében. Külsőleg, belsőleg egyaránt.

Az én megélt orgazmusaim tekintetében pedig amit lány okozott, az erős közepesnek számít. Vagy volt ami már jónak számít, de az közösen volt, mert punciba élvezés volt, szóval az a saját érdemem is. E mellett meg mindenki írja, hogy mekkorát lőtt... Az, hogy mennyire jó érzés, nem feltétlen egyenesen arányos azzal, hogy mennyi anyag távozik.

2019. jan. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amit kaptam: sima punciban elélvezés, hosszú előjáték volt előtte, a lány volt felül, lovagolt, közepes tempóban, kicsit hátratolta a fenekét, a hasát meg előre, így szűkebb lett, majd rá is szorított, úgy folytatta, én elmentem, közben úgy belemarkoltam a lepedőbe, azt sikerült elszakítani, üvöltöttem, mint egy sakál, annyira jó volt.


Amit adtam: egy volt barátnőm nagyon szerette az anált, engem is izgatott, az tény. Ő annyira felizgult, hogy a puncija olyan ütemben spriccelt, amilyen ütemben én dugtam a fenekét. Én is nagyot élveztem akkor, felejthetetlen. Azóta volt még két spriccelős lány, mindkettőt úgy magamévá tettem, hogy járni nem bírtak utána percekig, mindenük remegett.

2019. jan. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen mértékegységben számolják az orgazmus fokozatait?
2019. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
10 méter, fősuliba volt mikor kaptam egy matek 2est
2022. jan. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!