Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudja egy pasi azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudja egy pasi azt mondani a telefonba a baratnojenek, hogy ”szeretlek” ugy hogy kozben az en mellemet fogdossa es elotte kb 1perccel csokolt meg?

Figyelt kérdés
2019. jan. 22. 23:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
45%

A férfinek nem elég egy nő, hogy állandóan kielégült legyen. A te ismerősöd, kapott veled egy lányt akit beállít a csatasorba, hogy a puskája állandó kiürítéséről eggyel több ember gondoskodhasson. Ha eléri a 10-15 barátnőt a probléma megoldódik, csak a legöttbb nem képes ezt már koordinálni, és akkor jön a sorozatos lebukás, válás, stb..

De Te hagyod hogy fogdosson, csókolgasson, kefélgessen! Nem mi!

2019. jan. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Az én kérdésem, hogy mit akarsz a pasitól? Ha csak szexet, akkor tökmindegy, mit mond a barátnőjének. Ha többet, akkor meg rossz helyen vagy.

Mellesleg nem kell másokkal foglalkozni, amíg neked jó ez így, addig csináld.

2019. ápr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ez egy a sok varázslatos férfi-képesség közül, amit ti nők sosem fogtok megérteni.
2019. ápr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Jaj most mindenki itt fikazza a kérdezőt meg a pasit aztan a valo eletben ti is es mindenki ugyanazt csinaljatok :) Szoval hagyjuk az alszent dumat.


En huseges tipus vagyok de sajnos belekeveredtem egy ilyen szituba tavaly ilyenkor, hazas volt a pasi de reg romlott volt a hazassaga a felesegevel es detto ugyanezt csinalta . Szoval a pasik alapvetoen jo színészek. Engem terhelt lelkileg mondjuk es banom h belementem de szerelmes lettem. A mai napig nem tudom kiheverni . Egy eletre megtanultam a lecket az biztos. Kulonben az exem el akart valni, csak a gyerek es a kozos haz miatt nehez volt, plusz lelkileg is labilis volt ugyh nem sokat varhattam tole. Hat igy alakult. Azota csak szexkapcsolataim vannak es nehezen megyek bele komolyba, persze vagyom ra de nem tudom elfelejteni az elozot. De o mar elvalt es uj eletet kezdett . Hat ez ilyen, altalaban a gerinctelen emberek tudnak ervenyesulni es ok a boldogok.

2019. júl. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Mégis egy ilyen patkány kell neked is, neki engeded higy fogdossa, bezzeg én mint becsületes, viszonylag normális gyereket tuti elhahtanal..
2019. aug. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom min vagy ezen kiakadva, gondolom nem akkor tudtad meg h van bnője.

Kíváncsi lennék h utánna megdugott e. Gondolom meg. És ha így történt hallgass, te is benne voltál.

2019. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!