Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jól kinéző zárkózott lány,...

Jól kinéző zárkózott lány, nyitott átlagos?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen irányba változtassak, hogy a fiúk végre közelítsenek felém. Most átlagos zárkózott vagyok, és mivel tudom, hogy valami páli fordulat kéne ahhoz, hogy egy nyitott fullos lány legyek, ezért csak részben szeretnék és tudnék változtatni magamon De nem tudom melyik fontosabb, a kinézet, vagy a habitus. Milyen esetben közelítenének felém jobban (bár tudom akkor sem közelítenének, mert derogál ma a kezdeményezés) azért mégis segítsetek.
2015. febr. 4. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jó volna tudni, mennyi idős vagy...
2015. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
miert nem lehet egyszerre a kulsodon eees azzal eggyutt magabiztosabban a belson is valtoztatni vagy forditva?
2015. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Legyél nyitottabb, kedves, nem lenéző, érdeklődő, mosolygós, vidám.
2015. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha zárkózott vagy, az azt jelenti, hogy sehol nem tudnak veled találkozni a srácok. Ezen kéne változtatni.


Lányoknál amúgy szerintem fontosabb egy kicsit a viselkedés, mint a férfiaknál. Normál esetben így is találnod kéne több jelentkezőt, csak kicsit nyitnod kéne a világ felé.

2015. febr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Közelítsek feléd? :D
2015. febr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 opened paradise ***** válasza:

"Derogál a kezdeményezés"

És te szoktál? :)

2015. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Introvertáltnak születtem. Ja és 19.
2015. febr. 4. 19:02
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem a kezdeményezés derogál, hanem már megunjuk azt, ha értelmesen közelítünk egy lányhoz, és ő továbbra is leszarva minket szövögeti a Hamupipőkés vágyait álmai hercegéről. Szóval nem éri meg ilyen esetben küzdeni. Meg, eleve kevés az a lány, akiért megéri küzdeni. :)

Nem kell változz, más kedvéért főleg. Elég, ha nem egész évben otthon gubbasztasz a négy fal között, hanem legalább szabadtéri koncertekre tavasszal, nyáron eljársz, ugyanis ezen évszakokban eleve sokkal többen lelnek párra. :)

2015. febr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem gubbasztok otthon, néha eljárok szórakozni, akkor többen odajönnek hozzám egy este, csakhogy mind puncidetektorok...komolytalan szándékúak. Én normális fiúkra vágyom, így elsősorban az olyanok véleménye érdekel.
2015. febr. 4. 19:08
 10/14 anonim ***** válasza:
És nem lehet h titkon csak őket veszed észre?? A másikat aki a pult másik feléből figyel azt észre sem veszed? :)
2015. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!