Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen szavakkal, mondatokkal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szavakkal, mondatokkal, cselekedetekkel lehet szexuálisan beindítani egy nőt a lehető legjobban?

Figyelt kérdés
Hölgyek, ti mire gerjedtek?

2019. jan. 23. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember más, nincs általános "receptúra".
2019. jan. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván alap a fizikai vonzalom.

Azonkívül őszinte bókokra, ha érezteted vele, hogy mennyire tetszik neked, vonzódsz hozzá.

Szituációfüggő is, és kapcsolatfüggő.

Nem tudjuk, milyen viszonyban vagy vele..

2019. jan. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Nálam csinálhat bármit a pasi, ha nem jön be.

Ha bejön akkor meg kb mindegy...már ahogy hallom a lélegzetét az is beindít...vagy ha csak finoman végigsimít rajtam valahol. Legjobbana combom belsején szeretem, vagy ha harapdálja hátulról a nyakamat. Meg amikor érzem, hogy ő is kíván, nekem nyomja a fütyköst, az nagyon izgi:))

2019. jan. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

00_03-as vagyok

Volt egy pasi, akivel szexeltünk néha, a legelső előtt csókolóztunk és vadító szexi hangon besúgta, hogy: Kívánlak!

Konkrét volt, de nagyon szexi...onnantól átadtam magam neki, bár alapjáraton vonzott a manusz

Ja és 23, nő

2019. jan. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Ha megeszik 2 fej vöröshagymát majd rám lehel
2019. jan. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csok, adókedvezmény, gyerek utáni egyéb kedvezmények, ezzel...
2019. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak pihenj le! Majd én felporszívózok!


Hagyd a mosogatást drágám, majd szeretkezés után én megcsinálom!


Ugyan! Kedvesem! Ne fáraszd magad a mosással, majd én berakom a gépet, és ki is teregetek utána! (Még a szomszédasszony suennyesét is!)


Ne bajlódj a kajával! Pihenj le, és addig én főzök a egy finom bográcsos-gulyást!

2019. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Milliárdos vagyon, nyaraló a Bahamákon, nerc bunda, brill gyűrűk és nyakláncok, Aston Martin, stb!
2019. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha már belekezdtünk, csókolozunk, akkor szeretem, a durva szavakat. Megbąszlak, szétkųrlak, tele élvezem a szád kis ribåncom, megkefélem a popsid stb
2023. jan. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!