Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy szarul érzem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy szarul érzem magam amiatt, mert megdugtam egy kövérebb csajt?

Figyelt kérdés
A múlt hétvégi buliban a kelleténél egy kicsit többet ittam és az a pár csaj akinél bepróbálkoztam nem jött össze, ez a lány meg magától odajött hozzám, illetve amúgy is eléggé rám volt kattanva. Akkor még így jobban bejött és dugtunk is kétszer, de utána reggel kezdtem el rosszul érezni magam és azóta is tart. Amúgy arcra nem olyan rossz, de az ilyesmi csajok nekem nem igazán jönnek be… és azóta úgy érzem, hogy kevesebb lettem ezáltal. Meg amúgy alakulóban van valami egy másik lánnyal is, bár még semmi nem volt közöttünk és nem akarom, hogy egy ilyen még csak nem is fullos csajért (aki mondjuk a legjobb napján is max 10/6-os) bukjam el... mert valahonnan megtudta a nevem és azóta írogat. Vélemény?
2019. jan. 24. 00:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
Jó nagy szemét a csaj, én feljelenteném, mert ez nemi erőszak!
2019. jan. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
82%

# 10/11 ma 09:08


Nehogy már áldozattá avanzsálljon ez a g....ctelen ember.


# 11/11 ma 09:49


Olvasd el még egyszer.

2x nemi erőszak úgy hogy még be is jött neki?


Fogsz te még tekerni ilyen csajért.Mert nem véletlen hogy a bulin is lepattintott az összen lány,és "csak" ő állt szóba veled.

Tedd össze a kezed hogy még egy ilyen is juthatott.

2019. jan. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%

Szövegértésből megbuktak sokan!


Nemi erőszak?


"az a pár csaj akinél bepróbálkoztam nem jött össze"

Magánál volt,és önszántából próbált szexpartnert találni? Ezekszerint igen.


" ez a lány meg magától odajött hozzám, illetve amúgy is eléggé rám volt kattanva. (Akkor még így jobban bejött és dugtunk is kétszer,)


Ki és mit használt ki?


A fiatal úr az alkalmat kétszer is! Aki alkoholos befolyásoltság alatt van de kétszer is önszántából belemegy az aktusba. Az cselekvő képes.


Cselekvő képes volt? Igen mert más nőknél is próbált szexuális aktust elérni!

Kényszerítette valaki? Nem mert bejött neki "akkor" a lány és kétszer is kihasználta az alkalmat.


Akkor ki és mit/kit használt ki?


A kérdező a lányt! Csak nem az álmai nőjét szerezte meg,és így csalódott (kevesebb lett) mint kisgyerek az ajándéka kicsomagolásakor.

2019. jan. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
14-es, miért én használtam ki? Pont, hogy inkább a csaj élt a lehetőséggel, hogy részegen elmentem vele, miközben amúgy esélytelen lenne a dolog. :D
2019. jan. 24. 12:03
 15/27 anonim ***** válasza:
26%
persze hogy rosszul érzed magad, hiszen a szinted alá adtad.
2019. jan. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
65%
Hát nem lehetsz egy adonisz ha lepattintottak.
2019. jan. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Akkor tuti véletlenül voltak mindig fullos barátnőim.
2019. jan. 24. 13:21
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Mondod te!

Akkor ha mindig van tuti fullos barátnőd. Akkor simán kihagyhattad volna kisfiam. Persze most épp nincs.Na igen. Ez a most a soha.Csak azért voltál a lánnyal mert rendszerint lepattintanak,és már feláll a kis kukacod minden halacskára.

A szinted alá adtad? Melyik,és milyen mérce szerint?

Akinek bőven akad az nem ugrik rá egy ajánlkozó szabad lányra.

2019. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a “fullos”.
2019. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Fullos barátnőid :D

Hagyjuk már! Azért pattintott le mindenki más és csak az általad selejtnek titulált csajnak kellettél. Jó duma, csak nem jött be :D

2019. jan. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!