Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért telik meg levegővel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért telik meg levegővel a hüvelyem szex közben?

Figyelt kérdés

Az a problémánk a párommal, hogy szeretkezés közben mindig tele van levegővel a hüvelyem.

Amikor ujjaz, vagy bele kezdünk, akkor még passzos a péniszére, aztán amikor egyszer csak pár perc múlva nem érzem olyan intenzíven, már tudom, hogy levegős vagyok.

Van, hogy olyankor benyúltam egy ujjal és éreztem, olyan, mintha egy lufi lennék belülről, nagy üres "tér" van belül. Akkor rászorítok az ujjamra és kipréselem magamból a levegőt. Aztán csináljuk tovább, de bem sokkal később megismétlődik.

Nem tudom miért van ez, mit tehetnénk, hogy végig passzos, szűk legyek.

Kegel gyakorlatokat végzek, azért tudom magamból kipréselni a levegőt. De pl ha a párom pénisze bent van, akkor mellette nem tudom kinyomni a levegőt.

Nagyon kellemetlen mindig ezzel vacakolni. :(

Tanácstalanok vagyunk.



2019. jan. 24. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Hüvelyizmaid gyengék. Folytasd az edzést.
2019. jan. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden pózban? Nekünk csak kutya póznál van ez, pedig amúgy én is szűkebb vagyok és erősen tudok szorítani a hüvelyemmel. Plusz a párom is elég vastag.
2019. jan. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nálunk lovaglóban nincs ilyen gond, azon kívül minden más pózban ez van. :/
2019. jan. 24. 14:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vékony a farka?
2019. jan. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem
2019. máj. 16. 09:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, de akkor nem vagy túl tág?
2019. máj. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!