Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nehéz a férfiaknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz a férfiaknak olyan nővel szexelni, aki nem vonzó számukra maradéktalanul?

Figyelt kérdés
Nőként ez könnyebb, magamból kiindulva még soha egy férfi sem vonzott teljes mértékben, sőt volt aki testileg kifejezetten nem volt az esetem.
2019. jan. 24. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem nehéz.
2019. jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

volt partnerem aki nem volt 100%-osan minden téren vonzó mégis tudtam vele szexelni, vagy miről szól a kérdés pontosan?


25F

2019. jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Csak akkor nehéz, ha égve felejtjük a villanyt... :D
2019. jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj de ez hülye kérdés

Fordított esetben a nők se tudnának hogy férfival szexelni aki egy fikarcnyit se vonzó számukra.

Attól hogy fsz van a lába közt nekem még punci az nem elég ahhoz hogy le tudják olyannal feküdni aki semmit nem indít be nálam

2019. jan. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Bocsi most olvastam a többit amit írtál

Hát annyival kiegészíteném h nem vagyunk egyformák

2019. jan. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Nincs csúnya nő,csak kevés ital...XD
2019. jan. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem nehéz.
2019. jan. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
51%
Mert a férfiak jó része nem az a tipikus alfahím, aki minden szembejövőt megdug, hanem vannak alapvető elképzelései mind a testi, mind a lelki oldaláról a dolognak, van határozott elképzelésük az életükről, van jövőképük. Tudják mit akarnak, és nem érik be kevesebbel, még ha alkalomadtán meg is próbálkoznak vele.
2019. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert fel hatot mutat a vekker es ugy nehez a szex....
2019. febr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem egészen így van mert volt olyan nő aki nem volt az esetem egyáltalán, de olyan szenvedélyes és vad volt hogy fantasztikus volt vele!!
2019. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!