Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szégyen az ha mèg 22 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen az ha mèg 22 évesen is szűz vagyok? 22/F

Figyelt kérdés
Nagyon de nagyon bosszant hogy más már túl esett rajta és én még nem. Elöjön ez a dolog és olyankor ideges vagyok !! Kevésnek érzem magam azokkal szembe akik máe túl estek rajta !!
2019. jan. 24. 23:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
NEEEM!!!
2019. jan. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem vagy ettől kevesebb!

Én szexeltem már, de csak alkalmi volt. Tehát nem vagyok jobb helyzetben mint Te!

2019. jan. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Értelek titeket de felőröl ez az érzés hogy nekem is kell !!!!!!! Elgeeeeem vaaaan !!!!! Emiatt nem tudok aludni se !!
2019. jan. 24. 23:49
 4/13 A kérdező kommentje:
Segitsen valaki !!!
2019. jan. 24. 23:49
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Most hogyan segítsünk? Feküdjünk le veled? :D mindenkinek más időben jön, valakinek 12 evesen megesik valakinek csak 25 évesen. Nem ciki.
2019. jan. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Valakinek meg soha. De nyugi. Ha ennyire rágörcsölsz, akkor te is olyan leszel.
2019. jan. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én a 21. születésnapom után vesztettem el és ugyan így voltam vele mint te. Nagyon elveszettnek éreztem magam ezen a téren, és folyton arra gondoltam amikor a kis 16 éveseket láttam, hogy ők már biztos többet tudnak erről mint én. Aztán amikor már úgy voltam vele, hogy feladom akkor valahogy összejött szinte véletlenül. Úgyhogy szerintem próbálj olyan dolgokra fókuszálni amik által több önbizalmat gyűjtesz. Szánj sok időt magadra. (És ha lehet ne szűz lánnyal veszítsd el.)


23F

2019. jan. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok. 22 évesen vesztettem el. A párom nagyon örült neki, hogy neki adtam és nem úton-útfélen elhagytam:)

Férfira is ugyanígy igaz ez, ha szerető párt találsz, örülni fog, hogy az övé lehetsz. Persze nem a kis tiniribikre gondolok.

28, nő

2019. jan. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül. Azért tűnhet úgy, hogy mindenki más már túl esett rajta, mert aki nem, az nem mondja.

Én 24 évesen voltam először nővel, de nem voltam szerelmes, csak nagyon erőszakos volt, és hagytam, hogy megtörténjen.

Viszont egy jó pszichológus (bár nem könnyű megtalálni) segíthetne neked egy kis önbizalmat önteni beléd.

Vagy egy csoportos mozgásterápia.

Vagy elmehetnél táncolni tanulni, ha van ilyen hely a közeledben. Sok fiú, aki beszédben gátlásos, táncban jobban megtalálja magát.


38/F

2019. jan. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Igy a hozzáazólásokat olvasva hogy ki hány évesen esett túl rajta egy nagyon csöppet megkönnyebűltem.Akkor tehát nem csak én vagyok így aki huszon pár évesen vesztette el.. de még mindig ott van a kérdés bennem hogy miért nem elöbb???? Ti nem szoktatok ezen rágódni hogy miért nem tizen évesen???
2019. jan. 25. 05:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!