Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lányok akik nehezen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik nehezen mennek bele a szexbe. A nyalásba/ujjazásba könnyebben bele mentek, vagy ahhoz is idő kell?

Figyelt kérdés

Amiatt kérdezem, mert nagyon vágyom egy lányra. Tudom hogy a szexbe nem mennek bele hamar legtöbben. De a nyalásba? Nekem már az is nagy "segítség" lenne ha kényeztethetnék egy lányt.

Lányok, egy neked szimpatikus, de még szinte ismeretlen fiúnak megengednéd hogy nyaljon?

Leginkább 22 év alatti lányok véleménye érdekelne.


2019. jan. 27. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Miután összejöttem a párommal, akkor is vártam még 2 hetet, mire kényeztettük egymást. Kb 1 hónap telt el, mire lefeküdtünk.
2019. jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valamelyest könnyebben bele megyek mert imádom ha nyalnak. De általában azért a szexre is kapható vagyok ha megvan a vonzalom. 21/L
2019. febr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

" Kb 1 hónap telt el, mire lefeküdtünk."

Az 1 hónap soknak számít!?

2019. márc. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!