Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van hogy a nők simán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy a nők simán elvannak szex nélkül ha nincs olyan pasi aki nekik érzelmileg is megfelelő, a pasik viszont sokkal könnyebben belemennek könnyedebb kapcsolatokba is?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon úgy tűnik hogy a nőknek a szex csak egy kellemes kiegészítője a párkapcsolatnak,de semmiképpen nem lényegesen fontos eleme.Eközben a férfiaknak a szex a párkapcsolatnak úgy 50%-át adja, a másik 50% az érzelem.Szerintetek ez így általánosságban igaz lehet?Természetesen kivételek mindig vannak de az most nem fontos.

2018. okt. 24. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
én nem vagyok el simán, most lett vége a kapcsolatomnak és ez szenvedés :D
2018. okt. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Inkább 85% szex 15% érzelem
2018. okt. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem mindegyik pasi megy érzelem nélkül, nem kell itt sem áltanosítani. És biztosan van olyan nő is, aki csak úgy belemegy.
2018. okt. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Mert a férfiak nem nők, és a nők nem férfiak

Nem véletlen szokták mondani, hogy a pasikat a farkuk irányítja

Nálatok elsődleges ösztön, hogy “szétszórjátok a magvaitokat”,

Egy nő ennél sokkal összetettebb, más problémák foglalkoztatják, más ösztönök hajtják. Egy nőnek általában fontosabbak az érzelmek, és ha nincs érzelem, akkor szexre sincs szükség.

Persze férfiak között is vannak sokan, akik nem szeretik az érzelem mentes szexet, és a nők között is vannak, akik szeretik a szexet érzelmek nélkül is

2018. okt. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagyunk el simán szex nélkül, szerintem sokkal nehezebb annak, akinek érzelem nélkül nem megy. Mert a szex ugyanúgy hiányzik, mint annak, aki csak szexre hajt, de ha van is része benne, nem elégíti ki, nem tudja úgy élvezni és ha ezt tapasztalja, rájön, hogy felesleges lefeküdni tíz férfival, sőt, felesleges lefeküdni azzal is, akibe szerelmes, mert ha az érzés nem viszonzott, nem lesz jó neki a szex. Én is így vagyok vele, megkaphatnám a legjobb pasit, akiről valaha is álmodtam, de annyiszor elszajkózta már, hogy nem lesz szerelmes és csak szex és mindent meg is tesz az utóbbi időben azért, hogy ne szeressen meg: távirati stílusban kommunikál, nem megy bele semmilyen beszélgetésbe, holott az elején nem így volt, de az nyilván addig kellett, amíg be nem hülyített teljesen, akkor már bevallotta, hogy mik a céljai, igazából azzal a lendülettel el is lökött magától, sok hónapra és mégis ő keresett meg újra, nem én. És lehet, hogy azt hiszed, csak azért, mert képtelen vagyok így lefeküdni vele, hogy simán elvagyok szex nélkül és neki a lényegesebb a szex, de óriásit tévedsz.
2018. okt. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyén függő. Én nő vagyok, és ha szimpi egy srác, simán lehet szó néha összejárásról, hogy szexeljünk. 😊 Persze csak érzelmek nélküli szexkapcsolatra gondolok itt.
2018. okt. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nagybotos ***** válasza:

kEDVES 5/6 !

nEKEM ÚGY TŰNIK arra hajt, hogy a HATALMÁT ézeztesse. Egészségtelen, ha ennyire kell neki az, h. ő legyen a KORLÁTLAN úr.

2019. febr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek el simán, sőt. F 43
2021. okt. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!