Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan lehet tudni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy fiú-lány barátságban a fiú szexuálisan vonzódik a lányhoz?

Figyelt kérdés
Általánosságában honnan lehet ezt tudni, mik a jelei? Ha veletek volt ilyen, akkor miből vettétek észre?
2019. jan. 27. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Adj neki búcsúzáskor szájrapuszit, és kérdezd meg, hogy nem baj-e. A válaszból rögtön kiderül.
2019. jan. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legtöbbször igen, ha a lány normálisan néz ki. Persze ez az életkoroktól is függ. Figyelni kell a testbeszédre.
2019. jan. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát, nem tudom, hogy pontosan hogyan lehet a pasin észrevenni, de ha laza, felszabadult, nincs feszengés, akkor nem biztos, hogy vonzódik úgy a lányhoz.

Nekem is volt egy jó barátnőm, aki ismerős-ismerős-huga volt, abba a városba költözött egyetem miatt ahol én tanultam, ezért összehoztak minket, hogy segítsek neki kicsit beilleszkedni. Tényleg jóban voltunk, aranyos volt, de nekem nem jött be szexuálisan.

Kicsit furcsán viselkedett mellettem, néha megsértődött valamin és csak később derült ki, amikor egy lány barátnője sértődve elmondta, hogy én bejöttem neki és amikor legutóbb átjött hozzám filmezni, akkor miért nem tepertem le, mert ő arra vágyott volna...

Le voltam hidalva, mert nekem ő úgy nem kellett, mert csak barátok vagyunk.


Szóval szerintem nem egyszerű ezt látni. Sokan mondják, hogy a pasi mindig vonzódik a lányhoz, de ez nem igaz, nekem sok jó barát-barátnőm volt, akikkel szívesen lógtam, de ritka volt az a lány, akivel szívesen dugtam volna.

2019. jan. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Barátságnál nem vonzódunk a másikhoz. Ha van testi vonzalom, akkor az eleve az egyik kohéziós erő volt a kapcsolatban. Vagyis alapvetően meghatározta, hogy igényli a másik fél társaságát. Innentől kezdve ez már nem tiszta barátság.

Nincs olyan, hogy barátság extrákkal sem. Ezek max haverságok lehetnek, de nem barátságok.

2019. jan. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nincs olyan, hogy barátság extrákkal sem. "

Ezzel maximálisan egyetértek. Amit ennek neveznek, az tulajdonképpen párkapcsolat lenne, de félnek a felelősségtől, ezért kitaláltak egy fogalmat, ami alá besorolják.

2019. márc. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!