Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy barátságban megvan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy barátságban megvan a szexuális vonzalom, akkor tönkre mehet a barátság?

Figyelt kérdés

2019. jan. 10. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy ez elrendelésszerűen/sorsszerűen így működik.
2019. jan. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*Nem hinném,hogy ez törvényszerű. Ezt a szót kerestem, Szóval ,ha tudjátok intelligensen kezelni. Tehát, megbeszélitek, hogy nem lesz semmi , vagy megbeszélitek, hogy egyszer kipróbálnátok szívesen egymással, vagy éppen jegelitek ezt a témát egy időre, amíg kitaláljátok, hogy mi legyen, vagy mi ne. Szal nem feltétlen, ha okosan kezelitek ezt a dolgot.
2019. jan. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha mindkét részről megvan akkor alapja lehet egy nagyon hosszú távú stabil, tartós párkapcsolatnak ami sokkal több egy barátságnál.

Nálunk előbb volt meg a testi vonzalom, együtt vagyunk 3 éve de már úgy érzem a párom a legjobb barátom is.

2019. jan. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És hogyha a srácnak van egy két hetes távkapcsolata, de viszont vonzódik hozzám és ezt a tudtomra is adja.. Akkor szerintetek csak egy újabb strigula lennék neki?
2019. jan. 10. 23:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Most akkor barátod vagy nem?

Ha a barátod és udvarol, bókol neked és tudtodra adja hogy szexuálisan vonzódik hozzád és közben más nőkkel is kavar ..... akkor szerinted? Milyen barátság ez?

Az az érzésem hogy ti csak max haverok vagytok, vagy szabadidő partnerek. Egy baráttal lazán megbeszélnéd ezt a témát tabuk nélkül.

2019. jan. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Á.Zoli ***** válasza:

Egyéni vélemény! Nem biztos, hogy mindenki ezt gondolja és érzi...


Nem hiszek férfi és nő közötti barátságban!


Nem így vagyunk bekódolva.


Egy bizonyos mértékig fenn lehet tartani, de a barátsághoz szimpátia kell és vonzódás a másik jelenléte iránt. Ha az megvan, akkor két azonos nemű ember nagyon jól megérti egymást, és igazi barátok lehetnek, szinte testvéri szinten.

Ugyanez a dolog két különböző nemű között, ha kialakul, abból törvényszerűen több lesz, mint barátság. (Nagyon fontos, hogy Heteroszexuális beállítottságú férfi és nő között értem)

Legalábbis az egyik biztos, hogy többet akar a barátságnál.

2019. jan. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia. Én pont a dolog másik végén vagyok egy ilyen sztoriban. Lassan 2 hónapja tart a távkapcsom, és a barátnőm közben felvette a kapcsolatot egy régebbi netes haverjával. Próbálok nem féltékenykedni, mert tudom, hogy a fiúnak nincs esélye a barátnőmnél bizonyos okok miatt, de a szexuális vonzalom megvan köztük. A barátnőm elmondása szerint már tényleg csak baráti szinten dumálnak.

Esetleg ha szeretnéd, írj rám, hátha egymás szemszögének a megismerésével jobban megértjük a helyzetünket...

2019. jan. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!