Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Eddig 3 lánnyal voltam, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig 3 lánnyal voltam, de sosem éreztem semmit. A méretem miatt lehet?

Figyelt kérdés

Egy 18, egy 23 és egy 24 éves lánnyal voltam eddig együtt, nem tudom hogy nekik milyen volt, orálisan legalább biztosan ki tudtam Őket elégíteni, de amikor betettem nekik, akkor én nem igazán éreztem semmit.


Lehetséges, hogy azért mert csak 13 centis a péniszem?


Ez három szexuális élmény, egyikkel sem voltam többször, nem volt rá igényük.

Ennek lehet oka, hogy eleve csak egyre voltak nyitottak, hiszen nem kapcsolatról van szó, de az is hogy nem élvezték eléggé... (?)


20/f



2019. jan. 28. 11:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
42%
Igen, ez nagyon kicsi. Sajnállak haver....ez van.
2019. jan. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Pomazi73 ***** válasza:
36%
Az élő egy bar om! Nem az igazi jött össze. Lessz az még jobb is. A technikának kell jónak lenni. A méret nem mindig mérvadó!
2019. jan. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ, hogy milyen vastag nem pedig, hogy milyen hosszú. Ha vékony a farkad, akkor jó eséllyel tényleg kicsi és ez lehetett a baj.
2019. jan. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
Barom vagyok, amiért leírtam, hogy kicsi? A hossz is számít! Persze, tudom. A hüvely csak x cm, ami max a duplájára nyúlik. Azt is tudom, hogy a méhszájamat elérem az ujjammal. ... viszont szexeltem már, tehát tudom. Az első barátom pénisze 12-13 centi volt. Na, az kevés. Nem írtam, hogy nikcs olyan, akinek nem elég, de a többségnek kevés, sajnálom.
2019. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
3.2 cm vastag, ha minden igaz...
2019. jan. 28. 11:55
 6/24 anonim ***** válasza:

hát nem tudom milyen lányokkal voltál, de én ha csak egyetlen egy ujjamat dugom be (és nincs nagy kezem), akkor én nagyon is érzek mindent! Sőt, ha a lány beindul és rászorít, az egészen kemény tud lenni a bejáratnál, vagyis az első pár centinél


Nekem ez egy nagyon kamu posztnak tűnik, szerintem te szűz vagy és csak félsz, hogy 13 centivel nem fogsz tudni kielégíteni senkit.

2019. jan. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szűz. :D

Amúgy ujjal én is éreztem, hogy szorított, jó meleg volt, stb.

És élvezték is, többnyire.

Mondjuk nekem hosszú ujjaim vannak, és 2 ujjam együtt (mutató es középső) vastagabb mint a péniszem, de valamivel azért rövidebb...

De amikor a péniszem volt bent, mintha nem is lett volna bent, csak nagyon halványan éreztem valamit.

Sajnos nem tudtam kipróbálni olyan pózt, ahol látom is hogy bent van, az lehet hogy pszichésen segített volna...

2019. jan. 28. 12:31
 8/24 A kérdező kommentje:
Egyébként arra is gondoltam, hogy az óvszer volt a ludas, de olvastam erről kérdéseket és megelep módon a legtöbb férfi válaszolót egyáltalán nem zavarja a gumi. A legtöbbek szerint nincs különbség...
2019. jan. 28. 12:37
 9/24 anonim ***** válasza:
69%

3,2cm?

Az nagyon vékony. 13/3,2 már tényleg kicsi. Le lehet pontozni, de a két ujjam vastagabb ennél. Az én párom meg se érezne téged.

Sajnálom, de ez az igazság.

Még a 4,5 cm is vékony szerintem, afelett már lehet vastagnak hívni.

2019. jan. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Kitartást!
2019. jan. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!