Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A részeg pasik kanosak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A részeg pasik kanosak?

Figyelt kérdés

Minden ismerősöm más véleménnyel van az ittas illetve a részeg pasikról az ágyban.

Van aki szerint mivel ittas, nem áll fel neki, mások szerint meg feláll neki, viszont sokkal nehezebben élvez el.

Tapasztalatokra lennék kíváncsi.



2019. jan. 28. 16:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
kort is írjatok.
2019. jan. 28. 16:33
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mind a két eset igaz lehet nyilván attól is függ hogy hol tart az ember.. Azt tudod te is hogy a berúgásnak is van egy görbéje hogy hogy emelkedik a véralkohol szint. Lehet hogy két három sör után lazább az ember esetleg jobban is teljesít, ha már feles is van akkor lehet hogy csak elkezdi de nem tudja befejezni.. Nálam amikor így próbálkoztam sosem tudhattam hogy mire számítsak..
2019. jan. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39 f
2019. jan. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

köszi.

Nálam is 2-3 sör már oldja a gátlásokat, viszont nagyon még nem voltam berúgva, így erről nem tudok nyilatkozni.

2019. jan. 28. 16:38
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Nálam nincs olyan, hogy nem áll fel, de azt észrevettem, hogy tovább bírom. Illetve volt már, hogy annyira kiütött a pia, hogy abba kellett hagyni, hogy kimenjek hányni :D
2019. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én általában nagyon kanos leszek olyankor, de az igazán durva a másnap... Olyankor általában teljesen mereven ébredek és ha nem ürítek aznap legalább 4-5x, akkor nagyon kellemetlen.
2019. jan. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%
#6: 4x-5x? Mármint fosol?
2019. jan. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Változó

Van akinek fel se áll

És van olyan akinek fel áll de nagyon nehezen megy el vagy el se tud élvezni.

Mind kettő véglettel van tapasztalatom...


Spicces állapot még oké amikor jókedvűre, kicsit lázára itta magát.

Akkor még működik a történet persze itt is az alkohol miatt több idő kell a nagy bummig

De nem fogod az életedet is megunni ahogy dolgozik a csávó..


25N

2019. jan. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Engem részegen teljesen hidegen hagy a dugás gondolata is
2019. jan. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egy átitalozgatott éjszaka után, nem részegen, de kellő pia után, holt fáradtan, nem is tudok elaludni, mígy a cerka nincs kiürítve! F/60
2019. jan. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!