Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Külön a prosti kérte, hogy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön a prosti kérte, hogy ne használjunk gumit. Szerintetek felelőten voltam?

Figyelt kérdés

Elmentem egy relative igényesnek tűnő lakásos prostihoz, az oldalon amit néztem tényleg Ő volt az egyik, ha nem a legigényesebb a fotói és bemutatkozása alapján...


Amikor megérkeztem kérte, hogy zuhanyozzak, voltak tusfürdők meg szájvíz... Minden minőségi volt és tiszta volt a környezet.


Kértem, hogy orálozzon nekem és úgy kezdjünk, viszont én alkalmi esetén csak óvszerrel csinálok mindent, az orált is... Részleteztem, hogy látom hogy igényes és nem miatta kérem ezt, csak elővigyázatosság. Hogy nehogy megsértsem.

Ekkor bedobta, hogy van egészségügyi igazolása és csinálhatjuk az orált gumi nélkül ha szeretném, meg is mutatja a papírt.


És én ebbe belementem, de végül nem mutatta meg.


Utána az aktus gumival volt.


Most kicsit parázok, hogy elkaptam valami orállal is terjedő dolgot.


De miért kérhette külön?


2019. jan. 28. 17:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
A felelőtlen a legkevesebb...
2019. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

A nemi betegségeket az igényes emberek is elkaphatják, nem tudom milyen logika ez.

Hogy mit csinál az az ő élete, de ha neked ennyit ér...

Abba nem gondoltál bele, hogy hány pasinak ajánlhatta fel még rajtad kívül, hogy csinálják gumi nélkül?


Papírral sem mész sokra.

Tegyük fel 1 hetes negatív papírja van, azóta bármit összeszedhetett amiről még ő sem tud, csak még lappang a szervezetében.


Hogy miért kérhette külön?

Mert gondolom gumi nélkül még rájön a felár.


De ha ez neked ér annyit, hogy utána végigcsináltass mindenféle tesztet ami rengeteg pénz, ha esetleg elkaptál valamit még kezeltetheted is magad + a gyógyszerek, akkor gratulálok.

2019. jan. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#2. Azért ha valaki több éve van a szakmában, és van egy egyhetes negatív szűrése, akkor kiszámolhatóak nagyjából az esélyek.

Persze tudom, hogy nem 0%.


És nem volt felár.

2019. jan. 28. 18:11
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Ne foss cimbi. Bejöttél a csajnak, és szeretett volna ténylegesen a szájában érezni. Attól hogy akkor élveznek el, emikor fizetsz, még tetszhettél neki. És az orálnál nem igazán sok veszélyenk vagy kitéve! Egy gerek a minap halt meg, mert az anyja által 5 napja a konyhában hagyott tésztá megetee amikor hazament! Te meg még élsz! No para!
2019. jan. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

A Roka megeröszakolta a Nyuszikát.

A nyuszika mélységesen fel van háborodva.

-Nem szégyelled magad hogy megerőszakolod a kisebbeket?

-És egyáltalán! Van neked papirod arrol, hogy nem vagy AIDS-es?

-Persze hogy van -pihegi a Róka.

-Na, mostmár kitörölheted vele a segged! -így a Nyuszika.

2019. jan. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha leszopnak, azzal gyakorlatilag nulla az esélyed arra, hogy herpesznél komolyabbat elkapj. A lány jobban aggódhat ilyenkor.
2019. jan. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem szeret gumiban szopni. Téged. Meg mást sem. Az egészségügyi kiskönyvben nem tudom mi van, de nyilván nem csináltatja meg naponta a kiskönyvet. A HIV vírus meg a fertőzöttség után egy ideig (azt hiszem 1 hónap) nem is mutatható ki, de PONT ILYENKOR a legfertőzőbb, mert a szervezet még "észbe sem kapott".
2019. jan. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A HIV-et orállal csak akkor lehet elkapni, ha sebes a pénisz, nem?
2019. jan. 28. 18:44
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

Nem. Nem csak akkor. Mint ahogy vaginálisan sem csak akkor, ha sebes a punci, és análisan sem csak akkor, ha kifakadt az aranyered. Jajj Istenem!


De a HIV-en kívül még rengeteg fertőző dolog van. Például hepatitisz C, ami akár 30-40 évig is lappang, majd egyszer csak meghalsz májrákban tőle.

2019. jan. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Ja, és a Hepa C persze nem gyógyítható. Védőoltás is csak Hepa A és Hepa B ellen van.
2019. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!