Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha FÁJ A BEHATOLÁS?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha FÁJ A BEHATOLÁS?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy 21 éves lány vagyok és barátommal amikor együtt vagyunk és hosszú előjáték után belém rakja mindig nyűszítek a fájdalomtól. Elég nedves vagyok ekkor és a nőgyógyász szerint sincs problémám.

Pár váltás nélkül nektek mi jött be ilyen esetbe? Más póz, síkosító esetleg más?



2019. jan. 29. 09:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
A pasidnak kéne óvatosabbnak lennie, nem veled van a baj
2019. jan. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nagyon figyelmes. Szóval nem tudom miben kéne még óvatosabbnak lennie. Ezért gondoltam hátha van valakinek valami valóban bevált tippje.
2019. jan. 29. 09:39
 3/15 A kérdező kommentje:

És létszi be privatba kérdezgessetek részleteket. Ha valami tényleg fontos akkor írjatok ide.

Amúgy átlagos mérete van a barátomnak

2019. jan. 29. 09:40
 4/15 A kérdező kommentje:
* ne privátban
2019. jan. 29. 09:41
 5/15 anonim ***** válasza:

És mekkora az a szerinted átlagos méret?

Az hogy ő azt mondja nem biztos hogy úgy van.

2019. jan. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld magadnak kitapasztalni egy megfelelő méretű segédeszközzel egyedül. Akkor nem lesz ott annak a kényszere, hogy mindenképp történnie kell valaminek, nem sürget semmi. Ha azzal rájössz a technikára, arra, hogy hogyan hangolódjál, mennyire kell ellazítani magad, akkor a pároddal is menni fog.
2019. jan. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Az en parom imadja velem a szexet es elvezi, ha faj egy kicsit, ezert javasoltam, hogy probald meg te is ;)

Csak a jo szandek vezerelt, de nem vagyunk egyformak...

2019. jan. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nyilván van valami lelki oka, ha orvosi-testi oka nincs. Arra viszont csak te tudsz rájönni.
2019. jan. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1-es. Így kifejtve mindjárt más ;)
2019. jan. 29. 10:32
 10/15 anonim ***** válasza:
És milyen fájdalmad van, pontosan hol?
2019. jan. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!